Показати меню

Ужгородців просять допомогти 5-річній дитинці

1423c4e57822edccba334dabf487a5e0f681e5c2_smЄвдокімчіку всього 5 років, а він уже переніс дві відкриті операції на сердечку. Хлопчик має інвалідність. Щоб повністю23843389_1877558192556402_8742505603464471196_n вилікувати маленьке сердечко Евдокімчіка, терміново потрібно придбати два внутрішньосерцеві імпланта (андра стента), лікарі рекомендують якомога швидше зробити операцію і закрити порок серця – стеноз гілок легеневої артерії. Але для розлученої жінки з села з двома дітьми сума 173 982 грн просто захмарна … За допомогою знайомих їй вдалося зібрати всього 20 000 грн.
Материнське серце розривається від болю за свого улюбленого синочка, який з народження так завзято бореться за життя! Давайте разом допоможемо Євдокімчіку вижити і врятуємо його сердечко!
Лист від мами:
“Ми проживаємо в Закарпатській області, с. Нижні Ворота, звертаємося до всіх небайдужих людей з великим проханням і надією на допомогу, щоб врятувати синочка життя! Зараз йому потрібно два стенти для легеневої артерії, ми не в змозі їх купити, тому що вони занадто дорого коштують для нашої маленької малозабезпеченої сім’ї. Я виховую двох дітей сама. Батько їх покинув, коли доньці було 4,5 роки, а синові 2 роки. Аліментів він не платить, а живемо ми на соціальну допомогу 2 675 грн, плюс пенсія на дитину -інваліда і догляд за ним (це 1 957 грн). У мене ще є батьки похилого віку, мамі 73 роки, а батькові 77 років. Вони самі потребують допомоги, але зі своєї мізерної пенсії дають мені якісь кошти на лікування дитини, так щоб просто вижити, ходити дітям до школи, у садок.
Євдокімчік народився 23 лютого 2012 года с важким пороком серця: атрезія легеневої артерії I і II типу. Дефект МБП. Першу операцію ми зробили через дві доби, щоб дитина вижила, а другу операцію зробили у віці 1 рік. Крім цього, ми щороку їздимо до Київського інституту ім. Амосова на обстеження і консультації, лікуємося в Закарпатській обласній дитячій лікарні. Зараз у нас така ситуація, якщо робити третю операцію, то, як сказав хірург, вона дуже травматична, і є велика ймовірність, що дитина не перенесе її. Якщо нічого не робити, то дитина ще проживе 1 рік, а якщо поставити два стенти в легеневу артерію, то це дасть дитині можливість жити і стати більш-менш здоровим і повноцінним. Тому ми звертаємося до всіх небайдужих людей, які мають можливість допомогти зібрати ці неймовірні кошти. Я навіть не уявляю, де таку суму можна заробити, у нас є тільки 20 000 гривень, а це дуже-дуже мало. І тому у нас є надія і велике прохання допомогти нам врятувати життя синочку, якому зараз 5 років і 7 місяців. Ми будемо дуже чекати і молитися за тих людей, які захочуть допомогти. Нехай Бог сторицею віддасть Вам за те, що робите таку благодійну і надзвичайно важливу місію. Здоров’я Вам, щастя, любові!
З великою повагою до всіх
Колесніков Євдоким, його сестричка Лідія і мама Ганна “.

Loading...
Loading...
13:01Переглядів: 598 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше