Показати меню

В Ужгороді міська влада провела нараду з перевізниками

завантаження (51)Напередодні начальник відділу транспорту, державних закупівель і зв’язку Ужгородської міської ради Петро Бобик провів нараду з перевізниками, які забезпечують автобусні маршрути Ужгорода.

Йшлося про те, що на деякі маршрути практично немає нарікань, а на окремі їх чимало. Петро Іванович докладно проаналізував кожен із маршрутів, які саме скарги надходять до міської ради і обговорюються в ЗМІ та соціальних мережах, де водії порушують графіки руху.

Підприємці теж відзначали об’єктивні причини, які впливають на якість перевезень. Водії масово звільняються, їдуть на заробітки за кордон, зокрема й тому, що їм доводиться весь день проводити за кермом, постійно бути особливо сконцентрованими через інтенсивність автомобільного руху в місті, ігнорування правил дорожнього руху, у тому числі паркування, безвідповідальної поведінки пішоходів.

Проблемою є і те, що дуже багато школярів зловживають можливістю їздити безоплатно, сідають в автобуси, навіть коли їм зовсім близько йти, а у вихідні і на канікулах, катаючись містом, проводять своє дозвілля. Багато і сфальсифікованих учнівських квитків – їх використовують випускники, які вже закінчили школу, а також учні з сусідніх із Ужгородом населених пунктів.

Перевізники також наполягали, щоб поліція штрафувала за недотримання правил паркування, особливо на автобусних зупинках, а підрядники проводили ремонти доріг у якомога стисліші терміни, бо це створює затори і ускладнює дотримання розкладів руху.

Начальник управління транспорту, державних закупівель та зв’язку Петро Бобик наголосив, що вже розроблено схему і ближчим часом, за рішенням комісії, яка вивчала ситуацію на вимогу міського голови Богдана Андріїва, буде запроваджено односторонній рух транспорту біля готелю «Атлант» у напрямку вулиці Олександра Фединця. Відповідно, це дозволить значно розвантажити центральну частину міста від транспорту, зменшити причини для виникнення заторів.

Перевізник, який обслуговує маршрути №15,22 запевнив, що незабаром на маршрути вийдуть кілька додаткових автобусів значної пасажиромісткості, які знімуть соціальну напругу, пов’язану з об’єднанням маршрутів, адже ця новація здобула значну підтримку ужгородців. Розпочато також процедуру придбання великих автобусів і для комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт». Ставити такі будуть насамперед на маршрути, де найбільший потік людей, багато пільговиків. Продовжиться і тенденція об’єднання маршрутів, щоб була можливість поїхати з кінця в кінець міста без пересадки та щоб центр не був місцем «відстою» автобусів. Петро Іванович також вкотре звернув увагу, що перевізникам постійно потрібно проводити роботу із водіями щодо культури спілкування з пасажирами, безпеки руху, санітарного стану в автобусах, а зараз, із початком зими, ще й забезпечити належний технічний стан транспорту з огляду на погодні умови.

 

Loading...
Loading...
12:25Переглядів: 178 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше