Показати меню

Відео з сесії Закарпатської облради (відео)

DSC_5882+Вчора депутатський корпус Закарпатської облради зібрався на пленарне засідання 9-ої сесії, на порядку денному якої розглядалося понад шістдесят питань, що стосуються соціального та економічного розвитку краю. На початку засідання головуючий облради Михайло Рівіс попросив усіх присутніх традиційно вшанувати хвилиною мовчання пам’ять полеглих Героїв Революції Гідності та загиблих у війні на Сході країни. Далі Михайло Михайлович озвучив нещодавні призначення.

Також очільник облради інформував про звернення громадськості краю, зокрема Обкому профспілки працівників лісового господарства, громадської спілки «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Закарпаття», голів Іршавської райради і РДА, щодо недопущення реалізації Стратегії реформування лісового господарства, схваленої Кабміном 15 листопада п.р.

Відтак, у ході засідання депутати підтримали пропозицію, щодо включення до порядку денного сесії питання «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо питань реформування та подальшого розвитку лісового господарства».

Після озвучення ряду депутатських запитів, Михайло Рівіс перейшов до приємної події. В урочистій обстановці головуючий облради разом з керівником ОДА Геннадієм Москалем під оплески вручили сертифікат і ключ від квартири, придбану за кошти обласного бюджету, найкращому спортсмену-фехтувальнику України, учаснику ХХХІ літніх Олімпійських ігор Анатолію Герею. Відтак, керівники Закарпаття побажали молодому спортсмену світових перемог та олімпійських рекордів.

Також у ході пленарного засідання обласні обранці розглянули та схвалили ряд звернень Закарпатської обласної ради до центральних органів влади, зокрема: щодо критичної ситуації з виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери області зокрема звернення до Кабінету Міністрів України стосовно розподілу стабілізаційної дотації та виділення Закарпатській області додаткових коштів для погашення «зарплатної» заборгованості затвердили сьогодні депутати Закарпатської обласної ради під час чергового пленарного засідання сесії. Ініціатором звернення став депутат обласної ради, секретар комісії з питань бюджету Мирослав Білецький.

Відтак, депутати прийняли ряд важливих обласних програм, внесли зміни до бюджету на 2017 рік.

Наступне пленарне засідання 9-ої сесії відбудеться 21 грудня, в ході якого прийматиметься головний документ краю – бюджет Закарпаття на 2018 рік.

Loading...
Loading...
19:04Переглядів: 165 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше