Показати меню

На вихідних в області погіршиться погода

08.12-1У звʼязку з активізацією циклонічної діяльності із заходу та південного-заходу Європи, протягом 9-11 грудня 2017 року по всій території Закарпатської області очікуються складні погодні умови, в тому числі й на автошляхах області.
Впродовж доби 9 грудня передбачається сильний, місцями дуже сильний дощ з переходом в мокрий сніг та сніг.
Вночі 10-го та вдень 11-го грудня випадатиме сильний мокрий сніг та сніг. За весь період, з 9 по 11 грудня, подекуди: налипання мокрого снігу, туман, ожеледь, в гірських районах хуртовини.
На дорогах більшої частини території області ожеледиця, на перевалах снігові замети. Особливо небезпечні умови спостерігатимуться на автошляхах гірської частини Закарпаття.
Повʼязано це з тим, що тут: – погодна ситуація ускладнюється гірським рельєфом; – протягом більшої частини доби фіксуватимуться відʼємні температури повітря (0°…-7°С); – випадатиме найбільша кількість опадів переважно у твердій та змішаній фазах (мокрий сніг та сніг).
Зважаючи на це можна сказати, що сильні та подекуди дуже сильні опади у поєднанні з туманом значно погіршуватимуть горизонтальну видимість до 200-500 м, місцями 50-100 м. Крім того, наявність ожеледиці на дорожньому покритті спричинятиме величезний ризик заносів.
Також в горах подекуди очікується посилення північно-західного вітру, що може призвести до падіння дерев на проїжджі чатини та формування снігових заметів. На рівнинній частині області (Ужгородський, Мукачівський, Берегівський, Виноградівський та частково Іршавський з Хустським райони) видимість погіршуватимуть сильні та подекуди дуже сильні дощі до 200-900 м.
У зоні максимального розвитку стихії знаходитимуться наступні адміністративні райони Закарпатської області: Великоберезнянський, Воловецький, Свалявський, Міжгірський, Рахівський та Тячівський, інформує Управління ДСНС України в Закарпатській області

Loading...
Loading...
20:08Переглядів: 193 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше