Показати меню

Ужгородка представила Україну на міжнародній зустрічі zumba-інструкторів (фото, відео)

03,01-052 грудня вперше в Москві пройшов майстер клас zumba-fitness за участю засновника цієї надзвичайно популярної у всьому світі фітнес-програми колумбійця Бето Переса. Його перший візит до Росії став грандіозною подією не тільки для росіян, а й для сусідніх країн.

Для участі в майстер-класі були відібрані кращі інструктори zumba Росії, України та Казахстану. До їх числа особисто від імені Бето Переса була запрошена наша землячка – мешканка м. Ужгород, ZIN Анна Молнар та ZIN Ярослав Сеник з м. Харків.

Зі слів Анни: “Запрошення для участі в майстер-класі було приємною несподіванкою та приємним шоком для мене. Адже я мріяла про цей день з дня, коли стала zumba-інструктором, півтора року назад. Я й мріяти не могла, що так швидко досягну своєї мети. Це велика честь представляти Україну на подібному заході!”

Окрім фітнес-концерту, було проведено зйомки кліпу за участю обраних інструкторів на одну із ліцензованих пісень ZUMBA, який вийде в світ тільки в квітні місяці 2018 року. Бето Перез був приємно вражений організованістю всіх інструкторів і в знак подяки запросив усіх бути презентерами на щорічній Фітнес-конвенції, яка проходить в Італії, Ріміні з 30 травня по 3 червня. Отже, ми будемо мати змогу спостерігати за успіхом Анни Молнар.

Loading...
Loading...
12:21Переглядів: 2814 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше