Показати меню

Із завтрашнього дня у Мукачеві будуть вакцинувати дітей від кору (фото)

20180125105046Вже від завтра вакцина бельгійського виробництва буде в наявності в медичних закладах міста і медики почнуть вакцинувати малечу міста. На черговій сесії Мукачівської міської ради прийнято рішенням щодо зміни до програми, яким буде виділено кошти з міського бюджету для послуги з вакцинації дітей. З відповідною ініціативою виступив міський голова Андрій Балога. За уточнення початку щеплювальної кампанії у Мукачеві батькам необхідно звертатись до сімейних лікарів за місцем проживання. Вакцинуватимуть малечу безкоштовно згідно календаря щеплень та організовані дитячі колективи (школи, садочки) в приміщенні поліклініки.

Наразі вакцини, яку медичні заклади мають отримувати за кошти державного бюджету – відсутня, а терміни її поставки – невідомі. Цьогоріч її заклади не отримували, тому влада міста вирішила коштом міського бюджету вирішити цю проблему.

У подальшому, у разі не вирішення проблеми імунопрофілактки на державному рівні міською владою будуть вживатися заходи щодо її вирішення з метою убезпечення містян від керованих інфекційних захворювань.

Наразі рівень вакцинації від кору по місту становить 82,4 % серед дітей до року та 75% до 6 років. Низьким залишається відсоток вакцинованих серед дітей старше 9 років та становить близько 45%.

З початку року в місті на кір захворіло 6 осіб.

Мукачівська міськрада

Loading...
Loading...
15:36Переглядів: 149 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше