Показати меню

Батьки померлої від кору дівчинки відмовлялися від щеплення через релігію

08,02-1Померла від ускладнень після кору дитина з Тячівського району Закарпатської області не була щеплена через релігійні переконання батьків, повідомив речник Закарпатської облдержадміністрації Ярослав Галас.

“У 2014 році батьки написали офіційну відмову від вакцинації у зв’язку із релігійними переконаннями. Це родина віруючих з Тячівщини, вона не стоїть на балансі в соцслужбах як неблагополучна”, – сказав він у коментарі Укрінформу.

За його словами, дитина захворіла ще 14 січня, проте батьки звернулися до лікарів на п’ятий день. У обласну лікарню дитину доставили надто пізно з пневмонією, яку викликав кір.

Нагадаємо, що у Закарпатській області чотирирічна дівчинка померла від ускладнення після кору – пневмонії. Це щонайменше п’ята смерть від кору в Україні. Один летальний випадок зареєстровано в Івано-Франківській області, решта – в Одеській.

В Україні за перший місяць 2018 року на кір захворіли 3554 особи – 1165 дорослих і 2389 дітей. Найбільше людей захворіли в Івано-Франківській (804), Одеській (640), Закарпатській (549), Чернівецькій (444), Львівській (242) областях.

Loading...
Loading...
19:42Переглядів: 271 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше