Показати меню

Нові тарифи на міські маршрутки обговорять на громадських слуханнях в Ужгороді

09,02-5Ужгородська міськрада оголосила про проедення громадських слухань щодо введення нових тарифів на перевезення у маршрутках.

Згідно повідомлення на сайті міської ради, слухання відбудуться 23 лютого о 12 годині у великій (сесійній) залі Ужгородської міської ради.

Проект рішення виконкому “Про тарифи на міські пасажирські перевезення” та аналіз регуляторного впливу рішення розміщено на офіційному сайті Ужгородської міської ради. У цьому проекті йдеться про підвищення тарифу на проїзд у маршрутках до 5 гривень. Сьогодні тариф складає поки що 4 гривні.

Мета проекту рішення: встановлення тарифу на перевезення одного пасажира автобусами міського сполучення, що працюють у звичайному режимі руху.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на території міста Ужгород в автобусах міського сполучення, що працюють у звичайному режимі руху.

У міськраді зазначають, що строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один календарний місяць з дня оприлюднення проекту рішення (19 січня) та аналізу його регуляторного впливу на офіційному сайті міської ради.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту прохання надавати в письмовій формі за адресою: Управління економіки та стратегічного планування Ужгородського міськвиконкому: 88000, м. Ужгород, пл. Поштова, 3, каб. 337.

Мukachevo.net

Loading...
Loading...
21:15Переглядів: 159 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше