Показати меню

На Мукачівщині річка поступово починає «відбирати» територію дитсадка (фото)

5a7f1f6080f39-b29b7d4-09022018-0Річка Бабичівка, яка бере свій початок в однойменному селі на Мукачівщині, протікає через Станово та створює громаді ряд проблем. Стрімкий потічок, який під час дощів перетворюється на швидкоплинну річку, вимиває лінію берега, поступово «відбираючи» територію подвір’я дитячого садка, розташованого поруч.

Окрім того, річка загрожує вилитися та підтопити будівлю та подвір’я ДНЗ. На цій проблемі акцентував голова села Станово Іван Йовбак, який розповів про це голові Мукачівської РДА Сергію Гайдаю.

Керівник району оглянув територію, по якій протікає річка Бабичівка та поспілкувався з вихователями ДНЗ. Працівники освітньої установи кажуть, що з острахом чекають на дощі або танення снігу, адже вода впевнено відвойовує площу подвір’я та скоро може задати більш серйозних проблем.

Також на одній з вулиць села річка регулярно виливає, руйнуючи дорожнє полотно та підтоплюючи дворогосподарства.

«Річка потребує очистки та поглиблення русла, в окремих ділянках – корекції напрямку, – коментує Сергій Гайдай, – Буду шукати кошти, щоб провести ці роботи. Адже йдеться про безпеку вихованців ДНЗ та запобігання підтоплень дворів місцевих мешканців».

Loading...
Loading...
19:16Переглядів: 149 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше