Показати меню

На Рахівщині дитина померла у рейсовому автобусі у матері на руках (відео)

17,02-10Двобічний бронхіт, саме такий діагноз поставили лікарі районної лікарні, і поклали дитину на стаціонар, а через тиждень виписали додому. Вже через 11 днів дитина померла.

Журналісти ТСН вирішили дізнатися подробиці трагічного випадку, який стався нещодавно на Рахівщині. Раніше Мukachevo.net розповідало, що Закарпатка везла дитину з села Луги у районний центр, через те, що не могла викликати їй швидку.

Дитина померла по дорозі, прямо в рейсовому автобусі.

— Я спустилася вниз, бо сказали, що важку дитину везуть, і вже була констатована смерть. З часу виписки зі стаціонару і на момент наступного звернення пройшло 11 днів, – каже завідуюча відділенням Рахівської районної лікарні Наталя Данча.

Як дізналися журналісти, причиною смерті стала двостороння пневмонія. Лікарі у всьому винуватять матір, котра, на їхню думку, згаяла дорогоцінний час. А жінка впевнена, що винні медики, бо виписали додому хвору дитину.

— Якщо вони бачили, що дитина не повністю здорова, чого вони відпустили мене додому? Це у мене одна-єдина претензія, – каже Ганна Дерецька.

До речі, у день похорону Надійки в реанімацію потрапила її найменша 3-місячна сестричка. Піднялася температура і в трьох старших дітей – їх батьки везтимуть до лікарні на тому самому рейсовому автобусі.

Loading...
Loading...
15:43Переглядів: 303 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше