Показати меню

Від агітатора за владу – до провокатора протестів: лікбез від кума Балоги

19,02-13Щойно на політичному горизонті повіяло черговим Майданом, політики-аутсайдери знову з’явилися на горизонті. Серед дійових персон і кум одіозного нардепа Володимир Чубірко, котрому вже не вперше змінювати колір прапора партії, від якої він виступає.

Вчора у мережі розповсюдили інформацію щодо мітингу за імпічмент Президента України Петра Порошенка. На світлинах, розповсюджених у Фейсбуці зображені персонажі, репутація яких надто далека від ідеалу.

Попри минулі невдачі та провали, тепер вони жевріють надіями на чергове перезавантаження влади, завдяки якому 19,02-15знову зможуть опинитися поблизу бюджетного корита. Яскравим прикладом подібній моделі поведінки є і манера екс-очільника облради Закарпаття, кума Балоги – Володимира Чубірка. ЗМІ інформували, що виборчий штаб в Ужгороді вже очолив «смотрящий Балоги» і його кум Володимир Чубірко.

Вочевидь він вже забув як під час передвиборчої кампанії, у 2014-му агітував за діючого президента. У часи передвиборчої кампанії у 2014-му Чубірко завжди був напідхваті у Петра Порошенка. Тоді, піар-кампанію Порошенка вони ставили як приклад для наслідування. Його обіцянки повторювали, приписували собі та обіцяли виконати. Натомість – по факту на сьогодні ми маємо – “0” цілих “0” десятих виконаного з того, що наобіцяли.

19,02-14З тріском програвши вибори мера Ужгорода (Володимир Чубірко навіть не потрапив до фінального списку претендентів), кум Балоги ненадовго з політичного горизонту зник, а вже згодом знову з‘явився, аби почати чорну піар-кампанію проти мера Андріїва, а також партії, за яку свого часу агітував і чиїми лозунгами прикривався.
Минуло всього кілька років і позиція кума Балоги кардинально змінилася і він опинився у опозиції. На мітингу в Ужгороді тепер Чубірко вимагає імпічменту Президента

Так от зараз, ймовірно, прочувши хвилю протестів, знову на коні. Цього разу Чубірко засвітився у радикально протилежній до президентської позиції партії «Справедливість» екс-СБУшника Валентина Наливайченка.19,02-16

Чубірко ж не вагаючись вкотре змінив політичні погляди і тепер його лозунги кардинально відмінні від тих, які були на старті. Амнезія скажете ви? Ні! Все набагато банальніше: Гроші не пахнуть, а отже для того, аби отримати можливість опинитися біля бюджетного корита, можна і заплющити очі на те, що манера поведінки нагадує стиль повії, яка за гроші готова на все. Хоча амнезія для оточення, до якого він належить – справа ненова. Його кум Балога до зміни настроїв та кардинального перевороту поглядів – звик! Вочевидь, тепер він привчає до цього і своє ближнє оточення.

Такі радикально різні напрямки у поведінці явно демонструють, що кум Балога Володимиром Чубірком цинічно торгує. Користуючись тим, що репутація екс-очільника облради не до кінця зіпсована, а також у Володимира Чубірка, залишилися непогані міжнародні зв‘язки, Балога не упускає можливості використати це на свою користь. І якщо завтра доведеться працювати вже на іншу партію, до неї делегують уже перевіреного пристосуванця, з багаторічним досвідом.

Loading...
Loading...
20:57Переглядів: 294 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше