Показати меню

Ужгородський клуб знову працюватиме вночі

23_mainМинулого місяця в ужгородському нічному клубі “Панорама” трапився інцидент – унаслідок сутички двоє чоловіків отримали ножові поранення. Тоді виявилося, що заклад не мав дозволу працювати вночі, тож у цей період доби його роботу було заборонено.

Сьогодні, 21 лютого, питання надання дозволів на роботу у нічний час розглянули на засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради.

Протягом місяця власник займався оновленням пакету документів, зокрема, за його словами, тепер охоронці перевіряють відвідувачів металошукачами, додатково поставили найсучасніші відеокамери, що дають змогу спостерігати за вуличним рухом: від площі Петефі до швейної фабрики, що на вул. Льва Толстого. Члени виконкому підтримали рішення.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв додав, що планується підключення вуличних відеокамер різних закладів обласного центру до загальноміської мережі. Це буде здійснено з метою, щоб структури, які займаються охороною громадського порядку, могли відстежувати всю необхідну інформацію.

Loading...
Loading...
17:32Переглядів: 289 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше