Показати меню

В Ужгороді відбулася нарада із заступником міського голови Ігорем Фартушком, перевізниками та представниками УПП Закарпатської області

1520005139_28684828_595832057420999_3895537510725451776_oСьогодні в приміщенні міської ради Ужгорода, відбулася нарада із заступником міського голови Ігорем Фартушком, перевізниками та представниками УПП Закарпатської області. Начальник Управління патрульної поліції у Закарпатській області Юрій Марценишин та начальник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Олександр Ковальчук, поінформували про стан безпеки руху громадського транспорту в Ужгороді та навели приклади вирішення цих проблем.

Оскільки, деякі схеми автобусних маршрутів погоджувалися з працівниками відділу безпеки дорожнього руху ще кілька років тому, а ситуація в Ужгороді динамічно змінюється, транспортних засобів у місті все більше, виникають нові місця концентрації ДТП, тому внесення змін до схем маршрутів потрібно проводити систематично.

За словами Юрія Марценишина проведені перевірки засвідчили: бувають випадки, коли водії допускають виїзд на маршрут без проходження контролю технічного стану автобусів, що неприпустимо. Також траплялися факти позагаражного зберігання автобусів. Обговорювалися проблемні питання про те, що водії дозволяють собі зупинятися, проводити посадку-висадку пасажирів у непризначених для цього місцях, поза визначеними зупинками, що створює небезпечні ситуації. Перевізники, котрі були присутні в залі наголосили на те, що інколи зупинки загромаджені припаркованими легковими автомобілями і заїхати туди неможливо.

Представники міської влади, патрульної поліції та перевізники обговорили також те, що в Ужгороді проводяться ремонти вулиць, встановлюються нові сучасні автобусні зупинки і потрібно слідкувати, щоб при цьому облаштування місць для зупинки автобусів відповідало технічним вимогам. Йшлося і про необхідність відрегулювати роботу кількох світлофорів, як, наприклад, на перехресті проспекту Свободи та вулиці Минайської; про встановлення додаткових дорожніх знаків; наведення ладу з хаотичним паркуванням машин, для цього міська влада має намір підтримати прохання патрульної поліції й закупити евакуатор.

Loading...
Loading...
18:22Переглядів: 183 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше