Показати меню

Громадський діяч Євген Молнар висловив свою думку стосовно ситуації навколо кардіодиспансеру (відео)

04.03-1Тиждень, що минає, відзначився новим скандалом в Ужгороді. І знову ж таки не без участі так званих громадських активістів. На цей раз під «машину громадського обурення» потрапив кардіодиспансер через нібито завищені закупівельні ціни на медичне обладнання.Безымянный

Так, під час чергового візиту-перевірки активістів в обласний кардіодиспансер «захисники громадськості» намагались зірвати прийом обладнання. Лікарі не могли піти до хворих в операційну та закінчити роботу, а європейський представник компанії-виробника ангіографів Siemens перебував в шоці від побаченого. Крім того, згадані вище особи постійно чинять тиск на медзаклад через публікації та коментарі у соцмережах. За оцінкою активістів, за обладнання виплачено завищені кошти, самі активісти вважають себе представниками широкого загалу громадськості. Цікаво тільки, яким чином сторонні люди можуть оцінювати надскладне медичне обладнання? Та що думають про діяльність «активістів» ті представники громадськості, чиє життя залежить від швидкості та якості роботи персоналу та обладнання кардіодиспансеру – пацієнти лікарні та їхні рідні, які щосекунди під дверима операційної моляться за життя та здоров’я дорогої людини.
Свою думку щодо діяльності таких «активістів за викликом» у своєму Фейсбуці висказав відомий в Ужгороді громадський діяч Євген Молнар. Як запевняє Євген, дії подібних людей є виключно заробітчанством. І заради досягнення своєї мети такі горе-активісти не зважають ні на кого та перекручують інформацію. Текст звернення наводимо повністю:
,,А на манеже одни и те же!”
Спостерігаю за цим цирком від цих ,,громадських активістів” досить давно і думаю: чи вони дійсно гадають, що люди осліпли, не бачать і не знають хто є хто, чи вони настільки обнагліли і загрались діагнозом ,,активіст”, що вже начхати на все і на всіх??!!) Господа гастролери, а може вже досить??!! Ваше заробітчанство з однієї структури в іншу, ваше приниження людей різних рівнів, підбурювання народу на ваші порожні заказухи і т.д., особисто мене, як мешканця Закарпаття, який знає проблематику піднятих вами ж питань, знутрі, як воно є насправді, а не так, як ви подаєте цю інформацію суспільству, вводячи його в оману, ваша поведінка особисто мене та багато інших адекватних та достойних людей починає по-трохи, м’яко кажучи, напрягати!
Я, ні в якому разі не захищаю людей у владних кабінетах, яких ми ж самі привели на посади, але мені приємно спостерігати, коли цих горе-активістів проганяють достойні люди та колективи, які підтримують своїх керівників, що і демонструє даний сюжет!!!)))
А ті посадовці, котрі не ведуться на різного роду провокацій та шантаж з боку цих шарлатанів, інколи й навіть ціною власних посад, заслуговують на повагу!!!
Далі буде..!
В публікації використано сюжет телеканалу “Перший кабельний”. Дивним є те, що після публікації Євгеном даного сюжету зі своїм дописом у Фейсбуці, інформацію на сайті одразу ж заблокували. Мабуть, все-таки Молнар має рацію.

Loading...
Loading...
16:46Переглядів: 3520 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше