Показати меню

В Ужгород привезли нерукотворну ікону із зображенням Ісуса Христа

20180305194121Одна із найцінніших реліквій християнства – нерукотворна ікона із зображенням Ісуса Христа на полотні прибула на Закарпаття з Ватикану цієї неділі. Тисячі вірян прибули до Ужгородського Кафедрального греко-католицького собору аби поклонитися унікальній реліквії християнства. Охорону історичної цінності довірили працівникам Управління поліції охорони в Закарпатській області.

– Те, що охороняти ікону довірили саме поліцейським охорони – велика честь. Адже реліквія зберігається у Папській захристії Секстинської Капелли і покидала Ватикан тільки п’ять разів, – наголосив Сергій Лисенко, заступник начальника Управління поліції охорони в Закарпатській області.

Працівники поліції охорони належним чином забезпечили громадський спокій під час святкової літургії.

Першими поклонились святині священнослужителі. З молитвою запросили наймолодших вірян. Згодом і всі присутні мали нагоду підійти до святині. Віряни раділи можливості доторкнутись до чудотворного образу.

– Це благословення , що нині така святиня перебуває саме в Україні. Особисто я попрохала у Спасителя миру. І вірю, моє прохання – здійсниться, розповіла вірниця пані Світлана.

Історія ікони Спаса Нерукотворного бере свій початок у першому столітті нашої ери. Згідно Святого Письма, тодішній правитель Едесси, будучи важко хворим, прийняв християнство та попросив Ісуса зцілити його. У відповідь Христос послав до царя своє зображення , яке відбилось на полотні. І згодом цар одужав. З цього часу реліквія переносилась в декілька місць, останнім з яких став Ватикан, де святиня зберігається по сьогоднішній день.

Варто додати, що ікона Спаса Нерукотворного перебуватиме на Закарпатті до 17 березня включно. Мукачівська греко-католицька єпархія запрошує всіх бажаючих відвідати храм.

Loading...
Loading...
18:15Переглядів: 610 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше