Показати меню

Сторона захисту потерпілих від пограбування банку в Мукачеві озвучила суму збитків

пограбуванняЗі слів захисника клієнтів, із пограбованого банку у Мукачеві зловмисники винесли цінностей і грошей на суму у понад 100 мільйонів гривень

Не вщухає резонанс навколо пограбування банку в Мукачеві. Більше двох десятків потерпілих звернулись із відповідними заявами у поліцію.

Захищати інтереси потерпілих буде група поважних адвокатів, зокрема – голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош і член Ради адвокатів Закарпатської області Зоя Темнохудова. Очолити і координувати згадану групу адвокатів запропонували голові “Київської обласної колегії адвокатів” Вадиму Хабібулліну.

Вадим Хабібуллін вже прокоментував ситуацію.

Не встиг Сергій Тігіпко увійти знову на банківський Олімп, як гучний і резонансний репутаційний скандал може спровокувати паніку серед клієнтів банку, який придбав тільки недавно власник однієї з найбільшої фінансово-промислової групи України, засновник і основний акціонер групи «ТАС» Сергій Тігіпко. Банк Тігіпко «VS Bank» (ВіЕс Банк) пограбували і винесли цінності та кошти клієнтів банку на суму понад 100 мільйонів гривень! За попередніми данними Банк Тігіпко «VS Bank» (ВіЕс Банк) скоріш за все не виконав всіх вимог НБУ та не забезпечив належну охорону і зберігання сейфових банківський скриньок. Впевнений, що Банк Тігіпко «VS Bank» (ВіЕс Банк) після цього сенсаційного пограбування зробить все можливе аби не втратити масово клієнтів та ліцензію. Саме тому, отримавши пропозицію від ряда потерпілих клієнтів цього банку очолити і координувати групу найповажніших адвокатів – найближчим часом повідомлю ЗМІ про своє рішення та маючи відповідний «фах та досвід», серед яких і нещодавнє резонансне позбавлення «ліцензії на факторинг» однієї з найнебезпечніших колекторських компаній в Україні – в позитивному результаті впевнений!” – зазначив Вадим Хабібуллін.

Loading...
Loading...
14:39Переглядів: 393 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше