Показати меню

Адвокати потерпілих вкладників мукачівського банку озвучили суму збитку і вимагають відшкодувань

банкСторона захисту клієнтів пограбованого в Мукачеві банку назвали суму викраденого. Від керівництва фінансової установи вимагають відшкодувати втрачене.

За словами голови «Київської обласнї колегії адвокатів» Вадима Хабібулліна, залученого до справи як адвоката потерпілих вкладників банку, йдеться про суму понад 100 мільйонів гривень.

Ця цифра збігається приблизно з тією, яку не раз озвучували журналістам відразу кілька постраждалих особисто. Вони називали суму близько 4 мільйонів доларів.

Варто зауважити, що ніякі суми ніде в документах банку чи угодах з клієнтами щодо оренди сейфів-пеналів, не фігурують. Утім, судячи з усього, саме цю суму адвокати потерпілих клієнтів будуть вимагати відшкодувати.

Як зауважив у коментарі журналістам інший представник потерпілих клієнтів Олексій Фозекош, вони вимагають саме у банка відшкодувати у місячний термін усе втрачене за наслідками пограбування майно.

Також зауважимо, що як Олексій Фозекош також зазначив у ефірі одного з місцевих телеканалів: серед постраждалих є відомі в області підприємці, утім не назвав їхні прізвища.

Цього тижня потерпілі передали заяву з вимогами представникам банку.

Loading...
Loading...
16:04Переглядів: 118 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше