Показати меню

Закарпатських псевдоактивістів викрили на брехні та провокуванні конфліктів на замовлення (ФАКТАЖ)

січПродажні провокатори продовжують роздмухувати у області конфлікти на замовлення. Яскравий приклад ужгородці мали змогу спостерігати вчора навпроти будівлі обласної поліції. Конфлікт назрів саме через надмірну соціальну активність деяких інтернетних тролів. Йдеться про провокаторів, котрі регулярно чіпляють гарячі теми, в подальшому викривляючи їх на власний манер. Серед найвідоміших провокаторів – псевдожурналістка без диплома Лариса Ступак (Приходько), котра зараз спільно з іншими одіозними особами, будь-якими методами намагаються зіпсувати репутацію незгодних з їх діяльністю осіб. Під прицілом цього разу опинився лідер Націоналістичного руху «Карпатська Січ» Тарас Деяк.

січ3Проти нього інтернет-тролі розпочали інформаційну війну, що вчора призвела до вибуху емоцій та у підсумку призвела до травмування провокатора Пересоляка. Бійці, навпроти ГУНП в Закарпатській області передувала жвава дискусія між представниками націоналістичного руху та псевдоактивістами, котрі тепер працюють над дискредитуванням націоналістів. У ході словесної перепалки Олександр Пересоляк плюнув у обличчя лідеру «Карпатської Січі» Тарасу Деяку

деякУчасники вчорашніх подій під будівлею обласної поліції проаналізували діяльність дійових осіб вчорашнього спектаклю. Власну думку з приводу провокаторки-журналістки висловив і голова Спілки Учасників Бойових Дій «Об’єднані війною» Микола Марчишак:

«Продовжуємо розставляти крапки над «і». Пам’ятаємо Ларису Ступак (Приходько).

Славнозвісна псевдоактивістка вже не раз себе зарекомендувала як організатор заворушень, прикриваючись завданням Феміди, які начебто виконує за покликом серця, безуспішно намагаючись відновити баланс справедливості. Не чиста на руку Лариса мала не одне замовлення проти невигідних її діяльності особистостей, досліджуючи чужі фінансові питання, спрямовані на дискредитацію усіх, хто ніби йде проти закону.

Однак, як усі помітили, «кіпіші» та хуліганські дії з’являються там, де це вигідно окремій купці кишенькових журналістів, а якщо бути точнішими – тим, хто оплачує та замовляє їхні дії.

Порпаючись у чужій валютній білизні Лариса забула, що і сама повинна сплатити борг на суму майже 300 000, 00 грн., які нарахував їй “Приват Банк”.

Схаменулася Лариса тоді, коли справа дійшла до виконавчої служби, яка ухвалою суду повинна стягнути з «журналістки» борг та накласти арешт на її майно.

Одразу після цього на порозі ДВС з’явилися гості, завданням яких було розхитати діяльність служби.

Загалом ситуація розвивалася наступним чином… Спочатку Лариса намагалася вплинути на рішення виконавчої служби, сподіваючись на побоювання виконавців зв’язуватися з «нею», однак службовці, маючи законний документ суду, узялися накладати арешт на майно, після чого «журналістка» влаштувала скандал керівництву ДВС».

На 26 березня у справі призначено судове засідання. Саме тоді активісти з ГО «Об’єднані війною» спробують повернути державі 300 тисяч, від сплати яких Ступак (Приходько) незаконно ухилилася.

З рук  маніпуляторці та її компанії зійшла не одна провокація, та цього разу терпець у громадськості урвався. Тарас Деяк у коментарі журналістам заявив, що очолюваний ним рух розпочинає боротьбу з псевдоактивістами, котрі провокують у області нездорові настрої.

деяк2«З 2014 року «Карпатська Січ» серйозно займається двома речами: перше –це фронт, а друге- виховання патріотичної молоді. Псевдоактивісти ж на кшталт Ступак та Пересоляка за гроші намагаються дестабілізувати ситуацію у регіоні. Вони влаштовують замовні акції. Вони формують хибну думку нашого суспільства. Сьогодні вони зачепили за живе – за «Карпатську Січ». А ми за своїх стоїмо горою. Ця організація для мене є сім’єю. Разом з цими людьми я пройшов злети і падіння. Вони знають, що таке «Слава Україні!», що таке честь, гідність і справедливість. Вони знають що таке закон і порядок. І зараз ми заявляємо офіційно: псевдоактивізму на Закарпатті більше не буде! ми не дозволимо їм пропагувати свої сепаратистські, ворожі ідеї. Ми – патріоти, учасники бойових дій, спортсмени – будуватимемо нову Україну. Нас не влаштовує якість сучасного життя в Україні, не влаштовують режими, які нам нав’язують зверху. Ми хочемо контрреволюції, але не з такими замовними псевдоактивістами як Лариса Ступак, Олександр Пересоляк, котрі цинічно брешуть, і демонструють ілюзію боротьби з усім навколо, насправді банально брешуть і вводять в оману свідому громадськість. Їхній фронт – це Фейсбук і тролінг, а наш – на війні, на фронті, а також – у школах, де є патріотична свідома молодь, яка гідна кращого майбутнього, яка знає свою історію, предків. Вони знають, що робити, коли ворог прийде на рідну землю. На них ми й повинні орієнтуватися».

Вчорашній же інцидент, що трапився навпроти ГУНП в Закарпатській області, серйозних наслідків не мав. Поліція вчасно зреагувала і зуміла вгамувати запал конфліктуючих сторін без серйозних наслідків. Після спілкування з правоохоронцями, сторони конфлікту звернулися до поліції з відповідними заявами, у яких описали свої претензії. Як поінформували нас у відділі комунікації поліції Закарпаття, звернення станом на тепер вже зареєстровані. Триває подальша перевірка.

Світлини взяті з акаунтів активістів у соцмережі Фейсбук

Loading...
Loading...
15:40Переглядів: 2443 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше