Показати меню

Протизаконне рішення щодо призначення Гомоная заступником мера Ужгород оскаржуватимуть через суд

химинець2Результати голосування щодо призначення Гомоная заступником мера Ужгорода – сфальсифіковані! Про це заявив у мережі Фейсбук депутат Ужгородської міської ради Володимир Химинець.

Представник депутатського корпусу Ужгородської міської ради, професор Володимир Химинець, повідомив у мережі Фейсбук, що подає до суду позов про скасування рішення про призначення заступником міського голови Василя Гомоная, через порушення регламенту під час голосування, пише Вся Закарпатська Правда.

Саме порушення полягало в тому, що карткою депутата Химинця на його терміналі, іншим депутатом було проголосовано це рішення в розріз рішенню пана Химинця і під час його відсутності.

Після того, як один із колег депутата надав відеодоказ порушення, Химинець подякував колезі і попросив виступити свідком в суді.

«Нещодавно натрапив у мережі на це відео. Судячи з обставин депутат Mykhaylo Churylo зафільмував, і як справжній патріот свого міста – виклав у мережу, як колега-депутат голосує в мою відсутність моєю карткою для голосування.

Вважаю, що подібні речі не мають права на існування в Ужгородській міській раді. Тому, рахую за потрібне звернутися до суду з вимогою скасувати сфальсифіковане голосування за даний проект рішення (судячи з відео – мова іде про призначення Vasyl Homonai на посаду заступника міського голови). Щиро сподіваюся, що Mykhaylo Churylo (як і багато інших депутатів), допоможе довести цю справу до логічного кінця і прийме активну участь у цьому судовому процесі як свідок. НІ КНОПКОДАВСТВУ В УЖГОРОДСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ!», – написав депутат на своїй сторінці у Фейсбук.

Loading...
Loading...
15:59Переглядів: 172 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше