Показати меню

Москаль скасує рішення Рахівських депутатів про імпічмент Порошенка і Ко

голосуванняГолова Закарпатської ОДА миттєво відреагував на звернення Рахівської міськради, наголосивши, що оскаржить його у суді та вимагатиме розпуску депутатського корпусу.

Своє звернення Рахівська міська рада ухвалила на черговій сесії, яка пройшла цього четверга, 22 березня. За те, аби звернутися до Верховної Ради України з вимогою звільнення Авакова, Луценка та імпічменту Порошенка проголосувало 17 з 26 депутатів Рахівської міськради. Решта депутатів значаться як відсутні під час голосування.

Важливо відмітити, що підтримав це зверення також і мер Рахова Віктор Медвідь. У зверненні йдеться про те, що відставка генпрокурора та міністра МВС, а також імпічмент президента має стати відповідальністю за розгін протестувальників під Верховною Радою 3 березня.

Наступного ж дня, сьогодні, 23 березня голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль відреагував на дане рішення Рахівської міськради, наголосивши, що “такі рішення – не компетенція місцевих рад, які мають діяти тільки у відповідності до закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

Він додав, що оскаржить рішення Рахівської міської ради з вимогами про імпічмент президента в Закарпатському окружному адміністративному суді.

— Те, що це рішення буде скасоване судом, у мене жодних сумнівів немає. Після цього особисто я ініціюю перед Верховною Радою України питання про дострокове припинення повноважень Рахівської міськради й призначення позачергових виборів, – наголосив він.

Loading...
Loading...
17:58Переглядів: 98 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше