Показати меню

Спрацювали на відмінно: Працівники охоронної фірми «СБМ» показали, що вміють діяти злагоджено під час екстрених ситуацій

сбмЯк ми вже інформували, днями в Ужгороді перевірили на придатність систему злагодженості дій екстрених служб під час надзвичайних ситуацій.

На виконання рішення Уряду України Державна служба з надзвичайних ситуацій розпочала масштабні перевірки закладів масового скупчення людей на предмет виконання вимог безпеки, передусім пожежної.

Причиною для позапланової перевірки закладів став нещодавній трагічний випадок у російському Кемерово, де внаслідок пожежі у торгово-розважальному закладі, загинули діти.

На Закарпатті вміння працювати злагоджено та колективно у критичних ситуаціях продемонстрували і охоронці фірми «СБМ».

З поставленою задачею забезпечення охорони місця, де виникла умовна загроза життю громадян, вони впоралися на відмінно. Це відзначили і рятувальники, які взяли на себе ліквідацію наслідків спродюсованої надзвичайної ситуації.

Охоронці «СБМ», у свою чергу, забезпечили безперешкодний проїзд спецтехніки на місце події та убезпечили сторонніх осіб від явної загрози їх життю.

Відтак, ужгородці та гості міста можуть бути впевнені, що їх безпека та добробут у надійних руках. При виникненні надзвичайних ситуацій, у місті є люди, котрі допоможуть з цим впоратися та стануть у нагоді, коли екстрені служби будуть працювати над подоланням самої загрози.

Loading...
Loading...
17:18Переглядів: 308 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше