Показати меню

На Закарпатті громади зможуть приєднуватися до міст обласного значення

отгГромади зможуть приєднатися до міст обласного значення за спрощеною процедурою вже з першого травня. 

За такий законопроект проголосувало 268 народних обранців 3-го квітня у другому читанні. Одне з ключових нововведень законопроекту – це визнАння міста обласного значення спроможними громадами, що дає змогу приєднатися до них навколишнім селам, без проведення виборів.

Закарпатські експерти кажуть, це хороша перспектива. Відтак прогнозують, що процент об’єднаних громад цього річ на Закарпатті значно збільшиться. До цього моменту в Україні траплялися ситуації, коли громади хотіли приєднатися до міст, і пройшли всю процедуру, однак врешті ЦВК не дала дозволу проведення виборів. Після ухвалення нововведень таких нюансів більше не буде.

Однак, на Закарпатті все ще залишається не вирішене питання. Ну, а власне експерти по децентралізації області очікували 7-му об’єднану громаду, але з прийняттям нового закону їх буде 11. Так до прикладу Берегівська міська рада на минулому тижні ініціювала процес об’єднання з навколишніми селами, і з прийняттям нового проекту, питання має вирішитися без перепон. Якщо, звісно, отримають позитивний висновок від обласної адміністрації

Loading...
Loading...
08:53Переглядів: 84 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше