Показати меню

Закарпатці здобули срібло на Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

орієнтуванняНа весняних канікулах з 28 березня по 2 квітня 2018 року команда Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді взяла участь у особистому чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, світових рейтингових змаганнях IOF та всеукраїнських змаганнях серед вихованців позашкільних навчальних закладів у м. Трускавець Львівської області.

В чемпіонаті України та всеукраїнських змаганнях серед вихованців позашкільних навчальних закладів зі спортивного орієнтування взяли участь 21 область України та м. Київ (в тому числі команди з Луганської та Донецької областей), представники з Бельгії, Естонії, Великої Британії, Норвегії, Туреччини, Білорусі та Молдови, близько 700 спортсменів.

Закарпатську область серед 18 позашкільних навчальних закладів представляв Закарпатський центр туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді. Збірна команда вихованців Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді у кількості 16 спортсменів (керівники Фечо Г.Ю., Більце А.П., Янчук Ю.І.) у нелегкій боротьбі виборола друге загальнокомандне місце. Перше місце посіла команда Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи талановитої молоді, третє загальнокомандне місце дісталося Волинському обласному центрі туризму, спорту та екскурсій.

В особистому заліку чемпіонату України чемпіонами та призерами України у своїх вікових категоріях стали: Кононов Денис (Ч-14) – перше місце, Бобер Крістіна (Ж-20) – 3 місце.

Також гідні результати показали, Французов Владислав (Ч-20) та Василина Андрій (Ч-18), посівши четверті місця, Желізняк Олександр (Ч-18) п’яте місце. За результатами суми 4-х днів змагань необхідно також відзначити Мельзаковського Олександра, Вовканич Катерину, Богачова Юрія, Гуснай Вероніку, які вибороли місця в топ 10 кращих учасників.

Варто відзначити і Самсонова Олександра, Брилинського Сергія, Олексій Євгенію, Халахана Олександра, Пеприка Олега, Желізняк Вікторію, які належно боролися всі чотири дні змагань.

Зараз спортсмени готуються до командного чемпіонату України, який заплановано на 5-10 травня 2018 року у м. Чернігів.

Також у кінці травня відбудеться командний чемпіонат Закарпатської області, присвячений пам’яті Володимира Івановича Чепи, у м. Іршава.

Вітаємо спортсменів та бажаємо їм нових перемог!

За матеріалами: http://sport.ko.net.ua

Loading...
Loading...
22:37Переглядів: 90 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше