Показати меню

В Україні стало більше лікарів – МОЗ

лікарЗа даними відомства, “число медпрацівників у країні впродовж останніх кількох років залишається відносно стабільним: у державних і приватних медзакладах працює близько 186 тисяч лікарів”. МОЗ уточнює, що за останні роки число лікарів дещо збільшилося – з 185 945 у 2014 році до 186 178 у 2017 році, – пише Українська правда.

“Про тотальний брак кадрів не йдеться… Головне завдання на сьогодні – не збільшити число медиків, а забезпечити якісну медичну допомогу на усіх рівнях і достойну зарплату медикам”, – зазначають у МОЗі.

Відомство нагадує, що вже цього року заклади первинної меддопомоги, які автономізуються і увійдуть у реформу, зможуть отримувати пряме фінансування від держави через Національну службу здоров’я України за кожного пацієнта і вільно розпоряджатись коштами.

“Це означає, що тарифні сітки заробітної плати для медиків будуть скасовані: заклади отримують можливість самостійно визначати розмір виплат і достойно мотивувати лікарів”, – пояснюють в міністерстві.

Реформування моделі фінансування медичних установ спеціалізованої та високоспеціалізованої допомоги розпочнеться вже наступного року.

Loading...
Loading...
16:03Переглядів: 124 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше