Показати меню

Майже 90 одиниць за 10 днів: Квітневий місячник добровільної здачі зброї на Закарпатті стартував активно

263Станом на тепер від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї вже звільнено 6 громадян. Загалом же станом на 10 квітня в області зареєстровано уже 88 фактів добровільної здачі зброї. Виданий у ході місячника арсенал частково направлять на знищення, інформують у Відділі комунікації поліції Закарпатської області

Закарпатська поліція продовжує превентивну роботу для ознайомлення населення з можливістю здати зброю до відділку і уникнути відповідальності за її зберігання. Метою є вилучити з обігу усю нелегальну зброю. За бажання людина, яка принесла до поліції зброю, може в подальшому зареєструвати її на себе і користуватися нею вже законно.

Квітневий місячник добровільної здачі зброї на Закарпатті стартував активно. Тільки за перші 10 днів до відділів та відділень закарпатської поліції громадяни принесли 88 одиниць зброї. З них найбільше – гладкоствольних рушниць. Крім цього, закарпатці здавали нарізні гвинтівки, холодну зброю, штик-ножі, кастети та газові пістолети.

Рекордсменами за кількістю зданої у період квітневого місячника зброї залишається Рахівщина. До місцевого відділення поліції ще на початку місяця звернулися представники місцевого лісництва. Вони принесли до відділення 10 одиниць гладкоствольної зброї.

На другому місці за кількістю виданої у добровільному порядку зброї – Свалявське відділення поліції. Тут з початку місяця громадяни здали до поліції 9 одиниць зброї. Третю сходинку 10-денного рейтингу здачі зброї на Закарпатті розділили між собою Берегівщина та Міжгір’я. До місцевих відділків поліції за цей час закарпатці принесли по 8 одиниць зброї.

Поліція продовжує роботу за цим напрямком. Примітно, що ця робота дає позитивний результат, адже громадяни свідомо йдуть на контакт з правоохоронцями. Поліцейські ж своєю чергою нагадують: громадяни, які добровільно видають наявну в них зброю, звільняються від кримінальної відповідальності.

Loading...
Loading...
17:44Переглядів: 79 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше