Показати меню

На Виноградівщині патрульні вимагали у дорожників поліцейські дозволи на ремонт, яких не існує

дорогаЗрозумівши, що з першою вимогою “пролетіла”, молода поліція оштрафувала автодор за відсутність знаків, місце яких за процедурою змінювали у залежності від масштабів виконаного, інформує Вся Закарпатська правда. 

“Не знаєш броду – не лізь у воду!” – саме цей вислів ідеально ілюструє сьогоднішню ситуацію, яка трапилася у Виноградові за участі обласних патрульних. Поліцейські виписали штраф місцевому автодору, який виконував довгоочікувані мешканцями району роботи. Причина – комічна!

Патрульні поліцейські склали протокол на виконувача робіт “Іршавський райавтодор” за статтею 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць”. Сума штрафу склала 680 гривень. Однак кумедно – інше: патрульні, не розібравшись у ситуації від дорожників почали вимагати дозвіл поліції на виконання ремонту. Коли ж їх люб’язно поінформували що на ремонт дороги у поліції дозволу брати не треба, пішли іншим шляхом і поштрафували виконавців за відсутність обмежувальних знаків. Щоправда і тут не вгадали.

Ситуацію вже прокоментував журналістам “Голосу Карпат” керівник “Іршавського автодора” Богдан Степанович Брич, спочатку поліцейські вимагали від ремонтників надати документи з погодженням ремонтних робіт від поліції.

Дізнавшись, що згідно інструкцій таких документів щодо погодження не має бути, склали протокол за відсутність відповідних дорожних знаків, які виставляються на проїжджій частині під час робіт. Але знаки в нас були, просто під час просування ремонтних робіт ми їх переносили з місця на місце, щоб встановити згідно правил, – розповів Богдан Степанович.

Не у захваті від такого вчинку патрульних і самі виноградівці. Люди нарікають, що вперше за тривалий час до району приїхали ремонтувати дорогу, і тут знову не залагодилося, адже настрій у дорожників після штрафу дещо зіпсувався. Тим паче, що підстави для адмінки, виноградівці назвали надуманими і приятгнутими за вуха.

Loading...
Loading...
17:36Переглядів: 115 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше