Показати меню

Сімейний маркетинг у дії: Балоги за рахунок платників податків не соромляться піарити себе

балогаДепутат-мажоритарник Іван Балога, з’явиться на своєму виборчому окрузі №73 з центром у місті Виноградів, де його практично не бачили з самого початку його депутатської каденції. Наразі представники депутата-десантника їздять по селам виборчого округу та збирають «прохання» у депутата на фінансування проектів. Щоб отримати таку «допомогу», прохання мають підписати голова села та всі сільські депутати. Така схема піару – коли гроші йшли із бюджету, а Балоги їхали перерізати червоні стрічки – сімейством вже давно випробувана і через необізнаність людей вона працювала майже на 100%, інформує Вся Закарпатська Правда.

Фактично Іван Балога за гроші платників податків розпочав піар-компанію так, як ці гроші він не витягнув з свого широкого «кармана», а отримає з державного бюджету за те, що сімейство Балог стало тушками Порошенка, отримавши за це 75 мільйонів гривень.

Схоже, що Іван Балога хоче йти в депутати Верховної Ради України, знову обдуривши виборців та нічого не зробивши на своєму окрузі.

Додамо, що наші спроби знайти громадську приймальну депутата на його виборчому окрузі не увінчалися успіхом.

Loading...
Loading...
15:34Переглядів: 94 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше