Показати меню

Стартували: В Ужгороді запустили дитячу залізницю

залізницяУ обласному центрі Закарпаття запрацювала дитяча залізниця. Атракція тішитиме туристів та дітлахів протягом усього літа.

В Ужгороді відновила роботу дитяча вузькоколійна залізниця, яка працюватиме до кінця літа.  Офіційно рейси стартували сьогодні. Таким чином після спричиненої браком фінансування перерви дитяча вузькоколійка, яка є однією з родзинок Ужгорода, вже третій рік поспіль відкриває літній сезон.

Цього разу майбутні залізничники, що проходять тут практику, повели поїзд у новенькій залізничній формі, яку їм презентував Геннадій Москаль. Із відкриттям сезону дітей і дорослих привітали керівники області, міста, Львівської та Ужгородської дирекцій Укрзалізниці. За традицією, сьогоднішні рейси вузькоколійкою для дітей і їхніх батьків – безкоштовні.

Для довідки: Ужгородську дитячу вузькоколійку почали будувати в 1945 році, а запустили в 1947-му. З тих пір вона працювала в літній сезон без перерви 62 роки. У 2009-му через брак фінансування вузькоколійку закрили, а для її відновлення знадобилося аж сім років. У 2016 році, до 25-го Дня Незалежності України завдяки Геннадію Москалю та тодішньому керівнику Львівської дирекції Укрзалізниці Івану Грунику дитяча вузькоколійка урочисто відновила роботу.

Ужгородська дитяча залізниця – найкоротша в Україні, довжина її колії становить 1,2 км. Однак для багатьох поколінь ужгородців та закарпатців вузькоколійка на березі Ужа стала одним із символів обласного центру, тому відновлення її роботи став особливою подією для всього Закарпаття.

Джерело: http://zak-kor.net

Loading...
Loading...
12:48Переглядів: 86 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше