Показати меню

Перший офіційний чемпіонат області зі спортивного боулінгу пройшов на Закарпатті

боулінгУ Берегові визначили чемпіона області зі спортивного боулінгу. До слова, на Закарпатті це перший офіційний чемпіонат області зі спортивного боулінгу.

Днями, 4-6 травня у місті Берегово, відбувся фінал чемпіонату Закарпатської області зі спортивного боулінгу.

Як розповідають організатори, змагання проходили в 9 етапів. Перший етап чемпіонату було проведено в м.Рівне, 2-6 етапи відбулись в смт. Вишково, 7-9 етапи з фінальною частиною відбулися в м.Берегово.

Загалом у змаганнях взяли участь 36 чоловіків та 14 жінок з Мукачева, Сваляви, Львова та Рівного.

У напруженій боротьбі, за результатами Чемпіоном Закарпатської області став Віктор Попович з Мукачева.

Друге місце посів Віктор Панило зі Львова, третє місце отримав Володимир Сенько зі Сваляви.

У жіночому заліку усі призові місця дісталися спортсменкам зі Львова, а почесне четверте місце виборола Марія Кобулей зі Сваляви.

Усі призери були нагороджені грамотами та медалями, а переможці отримали цінні призи від організатора змагань.