Показати меню

Чемпіонат світу зі Стронгмену проходить у Хусті (ВІДЕО)

стронгмен2Вперше Чемпіонат світу зі спорту для найсильніших провели у закарпатському туристичному місті.  За підтримки народного депутата України Валерія Лунченка Чемпіонат відбувся у Хусті. Кремезні чоловіки з понад 10 країн світу з’їхалися до міста, аби продемонструвати свою міць та наснагу і позмагатися за першість з іншими найсильнішими.

Серед них, безперечно, українці. До речі, їх найбільша кількість. А ще серед країн – учасниць – Німеччина, Польща, Молдова, Латвія, Іран, Угорщина, Північна Ірландія, Білорусь.. Візьме участь у чемпіонаті зі стронгмену й представник із Закарпаття – хустянин Денис Бережник. Щодо програми «World Strongman Championship», організатори обіцяють, що вона буде насиченою, видовищною та вражаючою. Після відкриття чемпіонату, відбудуться спочатку демонстративні вправи кваліфікації.

За підсумками ж оберуть 10-ку найкращих атлетів і саме на них ще чекатиме чотири випробування. Також спортсмени змагатимуться у різних естафетах. А завершить боротьбу так звана «Куля Атласа». За усім цим спостерігатиме суддівська четвірка, яка й обере чемпіона. А очолить її – Василь Вірастюк.

Loading...
Loading...
10:51Переглядів: 104 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше