Показати меню

Архітектурний конкурс від «Континент Інвест Груп» має усі шанси стати взірцем для містобудівної практики Ужгорода

IMG-4153Публікація матеріалу про законність забудови на провулку Мостовому в Ужгороді, у мережі підняла хвилю емоцій. По-особливому загострилися відгуки про проект від некомпетентних осіб, наближених до конкурентів забудовника, які застосовують брудні методи впливу на забудовника через інтернет.

У спільноті «Ужгород» після публікації новини, активізувалися маріонетки, які вже не вперше штормлять Інтернет-простори на замовлення своїх господарів.

Підконтрольні окремим колам осіб, вони намагаються спотворити проект, впроваджуваний забудовником. Щоправда для того щоб обґрунтувати свою позицію в учасників обговорення доводів немає. Тому вони вдаються до практики банального тролінгу у соцмережах. Дешевий піар одразу видає їх істинну сутність.

Більше того, у своїх доводах провокатори «переводять стрілки» на зовсім інший проект забудови, до якого «Континент Інвест Груп» не має жодного відношення.

Аби розвіяти всі сумніви, розкладаємо крапки над «і».

По-перше, вказана забудова повинна бути на земельній ділянці, що межує з «скандальною ділянкою, де росли ялинки» та яку міська рада дозволила забудувати на 100% без залишення зелених зон.

По-друге, «Континент Інвест Груп» зобов’язується 40% власної території відвести саме під зелені насадження та облагородять територію. І головне – товариство сліпо не відстоює свій проект, а дає право взяти участь в його формуванні професіоналів будівельної справи та експертів в архітектурі та культурі.

Саме це, вочевидь сьогодні й провокує замовних активістів на неправомірні дії та розповсюдження неправдивої інформації. Особи без досвіду роботи у будівництві та елементарних навичок ведення бізнесу, відстоюючи інтереси тих, хто оплачує їхню активність, не зважають ні на які доводи. Розповсюджуючи у мережі дезінформацію, вони перш за все демонструють власну необізнаність, адже ідея забудови полягає саме у підвищенні привабливості центральної частини Ужгорода.

«Враховуючи Європейську практику забудови територій за домовленістю з представниками міської ради була розроблена програма проведення архітектурного конкурсу. Згідно з містобудівними умовами, перед виконавцем забудови ставляться наступні обмеження: з загальної площі ділянок, тільки 60% території повинно бути виділено під забудову. Інші – 40% мають бути передбачені під зелену зону. Максимальна організація паркінгів. Згідно з соціальними вимогами, виконавцям робіт доручать створити комфортне естетичне та якісне середовище для усіх груп відвідувачів, а також забезпечити безперешкодний доступ до приміщень людей з обмеженими можливостями. Дана програма в три етапи погоджувалася на містобудівній раді та повинна пройти затвердження виконкомом міської ради і кожен має право взяти участь в даному конкурсі» – наголосив організатор конкурсу.

Наскільки готові чиновники до прозорої процедури правил конкурсного відбору, побачимо вже незабаром. Даний архітектурний конкурс має усі шанси стати взірцем для подальшого впровадження такого принципу до містобудівної практики Ужгорода.

Loading...
Loading...
20:48Переглядів: 2053 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше