Показати меню

Продажна псевдогромадськість мовчить про спотворення історичної будівлі у центрі Ужгорода

диба5З будівлі робітники знімають історичну ліпнину. Багаторічна архітектурна спадщина Ужгорода потерпає від рук недобросовісного реставратора, а псевдоборці з беззаконням в Ужгороді мовчать. А під загрозою знищення – об’єкт, що відноситься до архітектурної спадщини Ужгорода.

Сьогодні ужгородці стали свідками кричущої процедури, яку виконують на замовлення Олега Диби.

На будівлі, яка має історичну цінність для ужгородської архітектури, знімають унікальну автентичну ліпнину, чим нищать спадок кількох поколінь ужгородців. Такими своїми діями Диба запустив Бульдозер, який іде по культурній спадщині.

Однак, фейкові псевдоактивісти, на кшталт Віталія Грегора, Олександра Пересоляка та Наталію Майстренко на горизонті досі не видно, що ще раз доводить їх заангажованість під час паплюження ідей, що в місті впроваджуються законно, але без участі їх безпосередніх спонсорів.

У контексті сказаного яскраво відстежується зв’язок між цими псевдоактивістами та Олегом Дибою, адже сьогодні вони мовчать через те, що редактор “Закарпаття онлайн” висловлює та демонструє їм повну медійну підтримку на підконтрольному йому сайті під час їх провокативних акцій.

Loading...
Loading...
21:37Переглядів: 1583 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше