Показати меню

У знищенні архітектурної пам’ятки в Ужгороді замішані відомі своєю псевдодіяльністю “активісти”

грегор22Щось пішло не так з Дибою!!! Ужгородські псевдоактивісти Хаятова, Олашин, Гнесь та Грегор вимушені були змінити пластинку відносно руйнації нововиявленої пам’ятки на вулиці Другетів, коли з’ясувалось, що нищить цю будівлю їхній подільник, галицький провокатор Олег Диба.

Не пройшло і кілька годин після того, як громадськість підняла питання стосовно цієі ситуаціі, а ці «борці» – терміново змінили пластинку, тепер вони вже виступили на захист руйнації історичної будівлі у центрі міста, викручуючись, знаходячи обґрунтування та вигадуючи якісь фантастичні аргументи.

диба2Як ми вже інформували, на будинку, що розміщений за адресою вул. Другетів, 60, розпочалися роботи, по розбиванню скульптурної пластики фасаду, демонтажу стріхи та будівництву мансардного поверху.

Ця будівля належить одіозному псевдоборцю з усім і проти всіх.

Якраз ця будівля і була подарунком одного з закарпатських нардепів цьому чорноротому галичанину. Саме цей недожурналіст вибудував собі бізнес на інформаційному «обливанні» брудом на своєму сайті забудовників, з подальшим вимаганням зняти неправдиві статті за грошові компенсації. Зараз у цієі аморальної особи трапився ефект бумерангу, і тому він істерично бігає по ужгородських фейсбучних спільнотах і звинувачує всіх і вся, в тому, що він руйнує будівлю, смачно розбавляючи виправдовування тотальною брехнею про реставрацію.

саве ужНе можна залишити поза увагою і той факт, що псевдогромадськість, знаючи про варварські дії, повністю ігнорує цю тему. Більше того, у мережі Фейсбук екс-рупор псевдоактивістів Алла Хаятова усіма можливими засобами виправдовує законність дії злочинного реконструктора. Однак у справі відбілювання цього проекту, приближені до Диби особи вдалися до цинічних і лицемірських методів маніпулювання думками своїх читачів.

Адже першопочатково для відведення уваги від своєї персони, в спільноті ще одного «архітектурного спеціаліста» «SaveUzhgorod» оприлюднили обурливий допис журналіста Віталія Глаголи, який писав про неприпустимість таких дій на території історичної пам’ятки та закликав реагувати на проблему миттєво.

Щоправда це було зроблено суто з меркантильних інтересів, аби відвести увагу від себе, як «незалежного експерта містобудівної сфери».

Уже за кілька годин курс було змінено, і в спільноті оприлюднили роз’яснення щодо «цілковитої законності дій», яку підтвердив сам замовник робіт, скандаліст і цинік Диба.

 

 

 

паблік

 

Ужгородці ж не дурні, а тому такий інформаційний вояж розкусили. А діячів Хаятову, Олашина, Грегора та Майстренко звинуватили у брехні та прикриванні злочину, від якого постраждає естетика Ужгорода.

Проте, всі дописи, які суперечать думці про правильність нищення історичного фасаду у групах, де Хаятова є адміністратором, у подальшому автоматично видаляються, чи то навіть не проходять модерацію, оскільки не вписуються у ідею, яку намагаються вклинити у мозок ужгородців.

Якщо вам цікаво, чи будуть позовні заяви від Наталії Майстренко-Гнесь та Віталія Грегора до суду через руйнацію пам’ятки, то скоріш за все, цей факт вони таки проігнорують, адже Диба постійно підтримує їх інформаційно, під час їхніх скандальних провокацій.

Тішить те, що містяни таки реагують на варварство і беззаконня з боку провокаторів. У спільнотах соцмереж руйнацію на Другетів, 60, користувачі засуджують та висловлюють занепокоєння та злість злочинним діям псевдоактивістів та провокатора, котрий цинічно, на очах тисяч ужгородців, руйнує історичне надбання міста. Крім того, за нашою ексклюзивною інформацією, уже є звернення щодо цього злочинного руйнування до прокуратури.

Остаточну відповідь у цій справі мають дати Державна архітектурно-будівельна інспекція та міська архітектура та, члени яких вже вчора ознайомлювалася з роботами, що проводяться на об’єкті.

Loading...
Loading...
08:30Переглядів: 3854 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше