Показати меню

До вуличної спартакіади, приуроченої Дню захисту дітей, залишилося чотири дні

спартакіадаЯк ми вже інформували, 2 червня в Ужгороді, пройде вулична спартакіада для малечі, підлітків та молоді. Приурочений захід до Міжнародного дня дітей, що відзначається 1 червня. Раніше про цю спартакіаду у мережі писав Голова Ужгородської Федерації Єдиноборств Євген Молнар.

Продовжуємо організовувати спортивні свята!)

Уже незабаром пройде вулична спартакіада до Дня захисту дітей, спрямована на популяризацію спорту та пропаганду здорового способу життя.

Дані заходи цільово спрямовані на виховання саме ,,дворової” молоді, яка не має можливості приймати участь у різного роду турнірах та чемпіонатах.

На даному заході молодь зможе продемонструвати свої напрацювання у спортивних залах, познайомитися з однолітками та просто гарно провести час.

Організовуючи даний захід ми маємо на меті не тільки провести спортивне дійство, а й допомогти діткам, котрі не мають змоги приймати участь у таких заходах, а саме, на спартакіаді будуть збиратися кошти на лікування Наталочки Бадо ( діагноз-злоякісна пухлина головного мозку (епендимобластома).

Всіх запрошуємо на спортивне свято, де Ви зможете чудово провести свій час та одночасно допомогти хворій дитинці!”.

Loading...
Loading...
20:06Переглядів: 62 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше