Показати меню

Мультифункціональна лікарня з’явиться у Берегові

береговоПід час чергового засідання виконавчого комітету Берегівської міської ради, ухвалили відновідний проект рішення про створення на території міста мультифункціонального медзакладу

На черговому засіданні виконавчого комітету на підставі листа директора ТОВ “Водоканал Карпатвіз” щодо необхідності приведення тарифів на водопостачання та водоідведення у відповідність до економічно обгрунтованих витрат було проголосовано за встановлення нових тарифів. Відтак із 5 липня почнуть діяти такі тарифи: на водопостачання за 1 м куб. – 13, 243 грн (без ПДВ), на послуги водовідведення – 5,904 грн (без ПДВ).

Про це за підсумками засідання повідомляє міський голова Берегова Золтан Бабяк на власній сторінці в соцмережі Фейсбук.

Серед проектів рішень підтримано, зокрема, надання дозволу на розроблення детального плану зі внесення змін в містобудівну документацію реконструкції території колишньої військової частини з розміщенням житлової та громадської забудови в місті, але з урахуванням інтересів власників частини об’єктів.

Крім того, у місті за організаціїї реформатської громади планується будівництво мультифункціональної лікарні, тому було надано відповідний дозвіл на затвердження містобудівної документації. Також в рамках засідання виконкому меценатам регіонального пленеру художників Бейлі Нодь, Олесі Попович та Галині Щуці урочисто передати картини в знак подяки за надану допомогу.

Loading...
Loading...
13:43Переглядів: 96 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше