Показати меню

Група невідомих осіб намагалася скоїти озброєний напад на охоронюваний об’єкт. Завадила приватна охорона

нападУ ході конфліктної ситуації між представниками «Агенства безпеки СБМ» та групою невідомих хуліганів, останні стріляли по службовому авто охоронців. Обійшлося без жертв, однак до поліції охоронна фірма таки звернулася.

В обласному центрі Закарпаття група невідомих осіб намагалася скоїти озброєний напад на охоронюваний об’єкт.

Про підозрілих осіб, що стежать за нею тривалий час, жінка повідомила до охоронної фірми, послугами якої користується. Оперативно прибувши за викликом охоронці сполохали злочинців. Розуміючи, що сили не рівні, останні навіть застосували зброю.

Детально про інцидент написали на сайті «Агенства безпеки СБМ»:

«Охоронці «Агенства безпеки СБМ» попередили спробу озброєного нападу на помешкання їх клієнтки

Працівникам охоронної фірми вдалося запобігти подальшому розвитку конфлікту в обласному центрі Закарпаття. Злочинців, котрі намагалися скоїти напад на помешкання клієнтки “Агенства безпеки СБМ”, тепер розшукуватиме поліція.

Вчора, 10 червня, вночі у черговій частині «Агенства безпеки СБМ» спрацювала тривожна кнопка. Клієнтка охоронної фірми повідомила, що близько 4 години ранку до будинку, у якому вона проживає, під’їхали невідомі особи. Їх поведінка здалася заявниці підозрілою, адже молодики з незрозумілих причин згуртувалися під вікнами житла жінки.

Як пояснила жінка, ці автомобілі вона бачила не вперше. Останнім часом вони систематично кружляли поблизу її помешкання. Щоб убезпечити себе та близьких, жінка і викликала оперативну групу охоронців.

За лічені хвилини працівники Агенства безпеки прибули за викликом. На місці вони помітили два автомобілі, водії яких, при появі охоронців, почали незрозуміло маневрувати і намагалися втекти.

Розуміючи, що сили нерівні, злочинці дістали з автомобіля зброю та почали стріляти по службовому авто працівників «Агенства безпеки СБМ». Після цього сіли до свого автомобіля і покинули місце злочину.

Завдяки злагодженим діям охоронців, подальшому розвитку конфлікту вдалося запобігти. У результаті – ніхто не постраждав. Однак, враховуючи резонансність ситуації і загрозу життю інших закарпатців, керівництво Агенства ініціювало звернення щодо інциденту до правоохоронців. Про факт злочину, якому запобігли, охоронці повідомили до місцевого відділку поліції.

Саме місцеві слідчі тепер встановлюватимуть причетних до злочинних дій осіб.

Тим часом, дирекція «Агенства безпеки СБМ» радить краянам бути обережними і у випадку якщо ви помітили, що за вами стежать, поінформуйте про це до правоохоронних органів. Адже, якщо б на місці фахових охоронців «Агенства безпеки СБМ» опинилися звичайні пересічні громадяни, ситуація могла б вийти з-під контролю і це призвело б до непоправних наслідків».

Станом на сьогодні, звернення Агенства безпеки уже зареєстроване у поліції. За фактом триває перевірка. Правоохоронці визначаються з правовою кваліфікацією події.

Loading...
Loading...
12:14Переглядів: 9346 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше