Показати меню

“Влада нас боїться і не дарма!” – Тарас Деяк

карпатська січЛідер праворадикального націоналістичного руху Тарас Деяк висловився щодо принципів, яких дотримується їх об’єднання:

РЕПРЕСІЇ ПРОТИ КАРПАТСЬКОЇ СІЧІ ЗНОВУ НАБИРАЮТЬ ОБЕРТІВ

Стрімкий ріст Організації, високий авторитет серед населення і націоналістичних рухів всієї України, потужна дисциплінована структура та невпинна боротьба за справедливість помножені на наші останні гучні акції – усе це стоїть добрячим комком у горлі антинаціональної системи.

Політичні репресії наростають і влада знову залучає свої основні інструменти : проплачені ЗМІ та ручних псевдоактивістів, котрі ведуть інформаційну війну проти націоналістів, волонтерів, учасників бойових дій та інших незгодних. “Герої” фейсбуку, котрі за все своє нікчемне життя не зробили нічого вартісного й корисного для України, сміють роззявляти рот і ображати тих, хто всіма силами виборює право на існування цієї держави.

Саме нам закарпатці пишуть про свої проблеми та просять допомоги у скруті. Адже вони знають, хто насправді їх захистить. Не влада, не селфі-копи – а саме ми, націоналісти.

На нашому рахунку незліченна кількість вишколів, військово-патріотичних та медичних уроків, спортакіад, футбольних турнірів, виставок, літературних заходів, акцій протесту та соціальних проектів. Наші бійці стояли в передових рядах Майдану та російсько-української війни. Карпатська Січ отримала не одну нагороду за внесок у розвиток патріотизму та молоді на всеукраїнському рівні. Ми пишаємось своїми здобутками і змагаємо в їх примноженні.

Ми – щирі, віддані і некеровані системою. За це вона нас ненавидить. Як і ненавидять її шавки-псевдоактивісти, чиї наклепи підтримують хіба що содомісти та ЛГБТ-грантожери. Натомість Карпатська Січ своїми добрими справами та безкорисливою допомогою заручилась підтримкою свідомого населення.

Усі пам’ятають, чим закінчились останні напади собак системи на нас. Коли ми вийшли – вони сховались. Коли ми заговорили – вони замовкли. Зараз у зв’язку з останніми подіями влада намається використати той самий принцип, однак наша відсіч буде гучною і гострою.

Влада нас боїться і не дарма. Наша структура сильна, аналітична, прогресивна. План боротьби проти прогнилої системи відпрацьований, тож готуйтесь – уже незабаром відкриється новий публічний фронт боротьби.

За нами справедливість і правда, тож ми – переможемо!”

Світлина від Карпатська Січ.

Loading...
Loading...
10:00Переглядів: 103 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше