Показати меню

Лідер «Карпатської Січі» покепкував над активними прихильниками сексменшин

деякЩоб повністю спростувати інформацію про свій розшук, Тарас Деяк поспілкувався з очільником міськвідділу поліції. Після розмови стало очевидним: хворе уявлення народного гейбернатора Данацка дало суттєвий збій:

«Один гей-активіст кричав в соцмережах, що я в “розшуку”, а згодом мене не міг наздогнати з копами (звісно, що це сон снився брехуну, бо жопу розриває від активізму)

Не буду називати його імені, щоб не привертати увагу до замовлення від його ЛГБТ-кураторів, яке надійшло на рух Карпатська Січ, котрий не дозволяє пропагувати їм збочення на вулицях нашого міста.

На фото – той момент, коли прийшов до керівника міськвідділку Нацполіції за наполегливим проханням псевдоактивістів типу “відповідати за свої слова”, нібито перебуваючи в розшуку. А В. Мацола не зовсім в курсі, виявляється, і затримувати мене звісно ніхто не буде.

Сподівався, що #підароактивіст прийме запрошення і прийде до обласного управління поліції допомогти у врученні міфічних підозр націоналістам, однак дива не сталось і хоробрості, яка б перевершила пост у фейсбуці, все ж не вистачило. А жаль, ми чекали.

p.s.: в розшуку був 30 днів, бо був заблокований. Тепер я знов тут:)», – пише Тарас Деяк на своїй сторінці у Фейсбук.

Loading...
Loading...
15:31Переглядів: 443 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше