Показати меню

Бескидський тунель дасть старт масовим залізничним перевезенням через Закарпаття до країн ЄС

потягЧерез Закарпаття зросте рух поїздів до країн Європи. Після відкриття Бескидського тунелю очікується, що суттєво зросте інтенсивність залізничних перевезень вантажів і пасажирів через Закарпаття по європейському транспортному коридору до Словаччини, Угорщини, Словенії, Італії.

Такі перспективи відкривають перед нашим краєм багато хороших можливостей. Крім того, незабаром буде запущено залізничний рейс до Угорщини Мукачево-Будапешт.

Як зазначив заступник Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, впровадження проекту пасажирського сполучення Мукачево—Чоп—Захонь (Угорщина)—Будапешт дасть можливість пасажирам дістатись із міст Закарпатської області (Чоп, Батєво, Мукачево) до країн Європейського Союзу та у зворотному напрямку без очікування перестановки колісних пар чи зміни поїздів за обраним маршрутом.

Крім того, залізнична компанія Словаччини вивчила технічні можливості запуску поїзда Ужгород-Кошиці з наступним продовженням маршруту до з наступним продовженням маршруту до Братислави і Праги.

Loading...
Loading...
11:15Переглядів: 113 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше