Показати меню

В Дніпрі знайшли мішки з великою сумою подрібнених гривень

гривніНаціональний банк уважно вивчає ситуацію щодо знайдених у Дніпрі подрібнених банкнот гривні в мішках з печатками регулятора. Про це сказано в повідомленні Національного банку в Facebook.

На даний момент НБУ вивчає всі обставини події, пише NewsOne.

До з’ясування фактів і завершення розслідування правоохоронними органами Національний банк утримується від докладних коментарів з цього приводу”, – зазначено в повідомленні.

Крім цього регулятор вказав, що подрібнення купюр застосовується тільки в вилучених з обігу зношених і значно зношених банкнот, що підлягають знищенню.

Знищення банкнот відбувається повністю в автоматичному режимі в регіональних підрозділах Національного банку і Центральному сховищі (м.Київ). Банкноти ріжуться на дрібні частини, подрібнена маса збирається в мішки або подається в спеціальний прес, який робить з подрібненої маси брикети”, – підкреслили в відомстві.
Також в НБУ заявили, що зробили запит в компанію, яка займається утилізацією, щоб з’ясувати обставини того, що сталося.

Довідково: у Дніпрі 9 липня виявили мішки з подрібненими мільйонами гривень. На прикріплених до мішків бирках видно друку НБУ і вказаний номінал купюр в тому чи іншому пакеті – 20, 50, 100 і 200 гривень. За попередніми оцінками, загальна сума вмісту – десятки, а то і сотні мільйонів гривень.

Loading...
Loading...
14:59Переглядів: 54 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше