Показати меню

Євген Молнар: “Я живу і проводжу свою діяльність відповідно до чинного законодавства, не порушуючи законів України”

молнарПрезидент Ужгородської Федерації Єдиноборств Євген Молнар проаналізував діяльність псевдоактивістки Лори Приходько (вона ж Лариса Ступак), що позиціонує себе як журналіст, однак до справи об’єктивного висвітлення матеріалів не має жодного відношення. Зі слів Євгена Молнара, своїми діями ця провокаторка намагається дестабілізувати ситуацію в краї.

Ця особа вже не вперше фігурує у подібних заказухах. Вона, разом з гоп-компанією інших провокаторів, спеціалізуються на оббріхуванні та паплюженні іміджу впливових осіб. Тепер, як бачите, перейшли вже на спортсменів-меценатів, котрі турбуються про здорове дозвілля майбутнього покоління. На це ж-бо варто звернути увагу правоохоронцям.

Скидують мені посилання однієї людини, яка позиціонує себе великим і незаангажованим ,,журналістом‘‘ , котра вже не вперше згадує за мою особистість!) Мені, чесно кажучи, дуже приємно, що моя скромна персона викликає у різного роду людей цікавість, навіть у таких жалюгідних писаках(по іншому я їх просто не назву), які в житті нічого не досягли, нічого не створили корисного для суспільства і в, яких нічого не залишається, окрім того, що ходити по цілій області жебракувати різними замовними мітингами, дешевими провокаціями, на які ніхто не ведеться, так як розуміють хто вони і яким вітром їх занесло, а паплюжити і обливати брудом людей, котрі не словом, а ділом показують свою роботу, яка приносить користь для суспільства.

Я живу і проводжу свою діяльність відповідно до чинного законодавства, не порушуючи законів України, сплачуючи при цьому податки і не малі!)

У мене запитання, а за що живуть ці безхатченки і, як вони ще до сих пір існують, адже, принаймні, останні 2 роки вони тільки те і роблять, що займаються писаниною у різні інстанції, від яких не створилося ні одне робоче місце, не відкрилося ні одне підприємство, не поступило жодних інвестицій, хабарі, як бралися так і беруться, з виробкою лісів боролися, а ліси і надалі рубаються, кордони перекривали, а результату немає(людей ще більше загнали в стойло) і ще багато можна продовжувати..!!! Яка користь від вас так звані ,,громадські діячі‘‘, яку користь ви принесли для суспільства, окрім безліч безглуздих запитів та позовів???!!!)))

Р.s.: Ніколи не принижував, не залякував і тим паче не переслідував жінок!!!) Це взагалі смішно!))) Не знаю на підставі чого є ствердження, що я, ніби, комусь погрожував, але, якщо є такий факт, то звичайно звертайтеся до правоохоронних органів, а не займайтеся черговими популістичними писанинами без жодних фактів і підтверджень!)

Ще раз переконався, що ,,журналістика» і поняття ,,громадський активіст» рухаються в ,,правильному напрямку»!)))

Знайшов деякі матеріали стосовно цих ,,діячів‘‘ :

http://ungvar.info/?p=37882#marker

http://ungvar.info/?p=39807#marker

https://ua-reporter.com/…/prokuratura-zakarpattya-vprytul-z…
http://voloshyna.org.ua/6333-v-uzhgorod-psevdoaktivsti-vlas…
http://www.mukachevo.net/ua/news/view/314791

Я б рекомендував правоохоронним органам звернути увагу на діяльність цієї дами, адже дестабілізація в області відбувається саме завдяки таким псевдожурналістам та ,,діячам»!” – пише Євген Молнар на своїй сторінці у Фейсбук.

Loading...
Loading...
22:00Переглядів: 11156 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше