Показати меню

Краяни долучаться до інформаційної акції з протидії торгівлі людьми в Україні

фото6Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми закарпатцям розповіли про статистику кримінального аналізу.

Чотири роки поспіль Україна перебувала в списку країн, які не відповідають мінімальним стандартам протидії торгівлі людьми і не приймають значних заходів для досягнення цієї мети. Завдяки новим підходам до кримінального аналізу та підготовки правоохоронців, а також скоординованій міжвідомчій роботі за рік Україна суттєво покращила результати протидії сучасному рабству та вийшла із групи ризику.

Тільки у 2015 році на Закарпатті було встановлено 17 статусів і з них – чотирьом неповнолітнім. Здається, що це не така вже й велика цифра, але якщо врахувати, що Закарпаття – найменша область в Україні, то дані шокують. Проте, на стан 2018 року ситуація змінилась, рабство суттєво зменшилось. Але все ж кожен 12 закарпатець може потрапити у трудове рабство, або ж у ситуацію пов’язану з торгівлею людьми. Про це свідчить статистика Міжнародної організації з міграції. Зазвичай до трудового рабства потрапляють чоловіки, які їдуть за кордон на заробітки у пошуках кращого життя.

30 липня Закарпаття долучиться до проведення всеукраїнської інформаційної акції «Лабіринт можливостей», яка покликана привернути увагу громадян до злочину торгівлі людьми. Акція буде відбуватись на площі Театральній в Ужгороді. Цей захід продемонструє усі можливі ризики потрапляння до тенет торгівців людьми, у разі прийняття ризикових пропозицій. Потрапляючи в умовні стіни лабіринту, відвідувач має не лише знайти вихід на іншій стороні, але й знайти гіпотетичний вихід із багатьох ситуацій, в які потраплятиме на своєму шляху та уникнути ситуації торгівлі людьми. Усі сценарії змодельовані на основі реальних історій.

Loading...
Loading...
15:28Переглядів: 75 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше