Показати меню

Президент спортивного клубу “Спорт-Лідер” поділиться спортивним досвідом зі спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді» (ФОТО, ВІДЕО)

фото спортЄвген Молнар, який очолює спортивний клуб “Спорт-Лідер” та активно сприяє розвитку спортивної молоді в Ужгороді завітав на базу, де якраз проходять навчальні збори спортсменів-самбістів у Пилипці. 

Нагадаємо, на Пилипці проходять спортивні збори бойових самбістів. Участь у зібранні беруть і спортсмени, які тренують у спортивному клубі «Спорт-Лідер». Їх бойовим наставником на шляху до спортивного Олімпу є ніхто інший як знаний в Ужгороді та за його межами тренер Олександр Дорогін. Саме він є головним тренером клубу з бойового самбо.

фото спот2Про візит мецената на збори поінформував у Фейсбук Василь Готра.

“Сьогодні до нашого краю завітав відомий спортсмен та меценат, громадський діяч та й просто порядна людина і друг Євген Молнар, поспілкувався з спортсменами спортивного клубу “Спорт Лідер», які знаходяться на зборах в селі Пилипець разом з Федерацією Бойового Самбо України, полюбувався нашим краєм та в майбутньому пообіцяв поділитись спортивним досвідом з спортсменами СК «Пилипецькі Ведмеді»

Loading...
Loading...
21:23Переглядів: 142 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше