Показати меню

Ужгородський талант підкорює світ (ВІДЕО, ФОТО)

театр13Артист жанру Вогняного шоу, з міста Ужгород з сольною програмою (Вогняний бриз)- Владислав Рущак, представив Україну на міжнародній мистецькій арені в Білорусі місто Гродно.

На міжнародний фестиваль BIG MINI FEST, що відбувся в Гродному 28-го липня з’їхались артисти різноманітних мистецьких напрямків зі всього СНД, в тому числі артист з міста Ужгород – Владислав Рущак.

Виступ Владислава видався надзвичайно успішним.

театрПро це свідчить в першу чергу реакція глядачів на видовище, яке продемонстрував артист Гості фестивалю в підтримку Владислава скандували слово “Ужгород” Саме Ужгород звучало на міжнародній арені в Білорусі!!!

В захваті висловлювали своє захоплення й інші артисти заходу та прозвали Владислава одним з найкращих артистів фестивалю.

театр2(Для мене даний фестиваль став точкою відліку в розвитку своєї кар’єри артиста вогняного шоу. Підтримка глядачів, їх оплески та нереального теплий прийом надихав надзвичайною енергією, вперше я виступав на заході такого маштабу, зізнаюсь, що від хвилювання реально забув програму свого виступу, але викрутився.

Для мене були шокуючими кометарі глядачів та колег артистів. Коли глядачі почали викрикувати “Ужгород” я зрозумів, що виступ вдався, не дивлячись на ту напругу, яка була всередині мене.

театр3Дуже приємно було отримати запрошення від артистів світового рівня на ряд заходів, фестивалей вже на рік вперед. Для мене дуже важлива думка колег та глядачів. Я щасливий тим 5ти хвилинам виступу для такої прекрасної адиторії.

В своєму виступі я використав родзинку вогняного шоу, це (вогняний бриз) або подих вогнем, цей напрямок, є найвражаючішим так як в ньому великий об’єм вогню, жодний реквізит не зрівняється з візуальною картиною людини яка видихає 5 ти метрові стовби вогню та володіє полум’ям в усіх його проявах!

театр5Далі вище, далі краще!!!

На досягнутому артист не зупиняється та вже планує поїздки на наступні фестивалі один з яких міжнародний фестиваль вогняного мистецтва в Мінську вже в 13-го серпня. Запуск абсолютно нового продукту в напрямку вогняного жанру (Вогняний бриз) який включатиме найвражаючіші елементи вогняного шоу- Масса вогню, піротехніка та спецефекти.

Бажаючі прикрасити своє св’ято вражаючим шоу матимуть можливість користуватися послугою вже найближчим часом.

театр6

театр6

театр8

театр9

театр10

театр12

Зв’язатися з артистом можна в соц мережах:

Фейсбук, інстаграм та за телефоном 050 677 35 29.

Саме подібні молоді люди поступово крок за кроком завойовують світового визнання та поваги серед держав світу. Побажаємо їм успіху!!!

Здорова та свідома молодь – майбутнє країни.

Loading...
Loading...
18:20Переглядів: 492 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше