Показати меню

Спортсмени “Спорт-Лідера” відтреновують свої вміння, беручи приклад з найкращих самбістів країни

37697584_256247434964658_3687465088471531520_nСпортивні збори бойових самбістів тривають у Пилипці. Участь у зібранні беруть і спортсмени, які тренуються у спортивному клубі «Спорт-Лідер». Бойовим наставником спортивних лідерів на шляху до переможного Олімпу є ніхто інший як добре відомий в Ужгороді та за його межами тренер Олександр Дорогін. Саме він є головним тренером клубу з бойового самбо. 

Активну підтримку спортсменам та їх тренеру, які проходять тренування у Пилипці Міжгірського району, надає також голова місцевої сільради Василь Готра. Очільник місцевого органу самоврядування є одним із засновників бойового самбо на Закарпатті.

37650651_256248631631205_1120477927243251712_nПоїздка ж до Пилипця для закарпатських самбістів та їх тренера стала реальністю завдяки фінансовій спонсорській підтримці Президента спортивного клубу “Спорт-Лідер” Євгена Молнара, котрий протягом тривалого часу активно сприяє розвитку самбістів як бойових спортсменів.

37567622_256245798298155_4759510129806671872_nПро перебіг спортивних зборів та осіб, які долучилися до їх організації у своєму дописі на Фейсбук розповів сам тренер закарпатських самбістів Олександр Дорогін.

«І знову літо, і знову час їхати на чергові спортивні збори, за новими враженнями, за новими випробуваннями, за новими досягненнями і, врешті решт, просто на відпочинок від шумного великого міста.

Цього року мені пощастило потрапити на збори разом з легендарною кузнею українських бойових самбістів і бійців змішаного стилю СК «Гермес»!

Тренування проводяться в живописному куточку Закарпаття, біля водоспаду Шипіт, в оточенні велетенських гір Великий Верх і Гимба, підкорення вершин яких вже можна записати в свою маленьку скарбничку досягнень.

Проводить тренування на даних зборах один з найкращих тренерів сьогодення, наставник і можна навіть сказати другий батько великої кількості вже легендарних українських бойових самбістів і бійців змішаного стилю; людина, яка сама по собі являється легендою, що не мішає їй водночас з цим бути доброю, простою і доброзичливою особистістю – віце-президент Федерації бойового самбо України, головний тренер збірної України з бойового самбо, Заслужений тренер України з бойового самбо, Середюк Федір Миколайович.

Регламент тренувального дня на зборах як правило складається з:
– ранкового тренування, що проходить перед сніданком. Раз за разом, день за днем саме це тренування допомагає прогнати ранкову сонливість і нагуляти апетит;
– основне передобіднє тренування;

– і вечірнє, закріпляюче тренування після якого вже лиш вечеря і відпочинок, як правило біля вогню і під гітару.

Два тижні зборів можна без перебільшення прирівняти до трьох місяців тренувань в штатному режимі.
Досягається це в першу чергу через чітке дотримання графіку тренувань, харчування та сну. Як кажуть, якщо хочеш бути чемпіоном, ти маєш тренуватися як чемпіон, харчуватися як чемпіон, і спати як чемпіон. На даних зборах ці умови дотримувати як ніколи просто!

Також немалу роль грає тренерський склад і спаринг партнери, які допомагають тобі здобувати нові навики як в ударній так і в борцівській техніці.
Це також тут присутнє, адже на збори з’їхалися одні з найкращих бійців всієї України. Майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, заслужені майстри спорту – всі працюють разом як годинник, допомагаючи один одному, розкривають помилки і діляться набутим досвідом, який як ми знаємо для справжнього бійця на вагу золота!

За можливість бути тут, здобувати безцінний досвід як в бійцівській так і в тренерській практиці хочеться подякувати одному з найбільш активних громадських діячів м. Ужгород, меценату, людині яка не словом а ділом допомагає розвитку спорту в м. Ужгород та Закарпатській області в цілому, людині яка як за себе переживає за розвиток та прогрес юних і талановитих спортсменів нашого краю – Молнару Євгену Стефановичу!

Ну а нас тут чекає ще більша половина цікавих та виснажливих тренувань, після яких бійці роз’їдуться по всіх куточках України для продовження підготовок до різноманітних чемпіонатів, кубків та турнірів!», – пише Олександр.

Для закарпатських спортсменів подібні навчальні збори неабияк корисні, адже тут вони мають змогу обмінятися досвідом з колегами по хобі та визначитися з новими вершинами, які хочуть здобути. Для бійців розставляння цих цілей – напрямок пріоритетний. Спортсмени клубу «Спорт-Лідер» це розуміють, а тому тренуванням віддають повністю. Тож, побажаємо їм вдалих навчань і плідної праці для підвищення їх спортивної кваліфікації.

Loading...
Loading...
20:21Переглядів: 49 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше