Показати меню

День здоров’я села Негровець (ФОТОРЕПОРТАЖ)

DSC_0074Цієї неділі 19-го серпня в селі Негровець, що на Міжгірщині відбувся маштабний спортивний захід, який зібрав близько 4-х сотень гостей.
Перший в своєму роді спортивний захід: “День Здоров’я села Негровець”, саме так прозвали активні жителі Міжгірщини дійство, яке відбулося, адже мета дійства: залучити молодь до зайнять спортом, саморозвитком, самореалізацією, дотримання здорового способу життя!
DSC_0083Учасники заходу змагались в таких спортивних напрямках:
– Підтягування.
– Віджимання.
– Перекидання шини.
– Біг 30 метрів.
– Присідання на час.
– Стрибки на скакалці.
– Футбольна майстерність.
– Командне утримання колоди вагою 150 кг.
– Перетягування канату та інші.
DSC_0104 - копияОкрім змагань, для гостей заходу був проведений семінар на тему здорового способу життя та показовий виступ зі Street Workout. Атлети даного напрямку, спільно з лідером руху SW в Закарпатській області Владиславом Рущаком розповіли та продемонстрували особливості дотримання здорового способу життя, продуктивної роботи над собою, своїми навиками та фізичними можливостями. Завершився захід феєричним шоу вогню, від Владислава Рущака.
DSC_0600 - копияЧому спорт? Чому змагання? Відповідає на питання організатор заходу, житель села Колочава Іван Гавриль: – Спорт є фундаментом для особистого зростання. Саме спорт формує необхідні життєві якості, які мотивують та дають можливість молоді успішно рухатися до досягнення поставлених цілей.
DSC_0755Ініціаторами заходу виступили місцеві жителі Михайло Ярема та Юрій Самборин, хлопці є одними з найактивніших жителів села
В руках сучасної молоді їх майбутнє, майбутнє області та країни. Молодь є рушійною силою для створення сприятливих умов для життя, здорової діяльності, розвитку та зростання нашої країни, в їхніх руках майбутнє!
DSC_0781 - копияСаме тому спільно з активними людьми ми провели цей захід, який зібрав молодь, показав, що таке здоровий напрямок, куди потрібно рухатись для досягнення успіху!) Висловлюю подяку ЗОЦФЗН “Спорт для Всіх” за підтримку в проведенні заходу.
Подібні заходи організатори планують проводити декілька разів на рік по всій Закарпатській області в тому числі в Негровці, з метою: залучення молоді до спорту, об’єднати їх ідеєю зростання, формування сильної, здорової, успішної нації!!!))
Здорова молодь – Майбутнє країни!
DSC_0877 - копия
DSC_0991
Loading...
Loading...
20:10Переглядів: 207 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше