Показати меню

Через погану якість доріг, люди знову перекрили автомобільний рух на Іршавщині

дорогаСьогодні зранку, у селі Білки мешканці Іршавщини перекрили дорогу, аби хоч якось привернути увагу до дороги, яка вкрита великими ямами.

За словами місцевого активіста Михайла Ловги мова йде про дорогу “Довге-Іршава”. Раніше Закарпатська ОДА хвалилась початком робіт на цій дорозі, але, як виявилось згодом, зроблено було лише 5 кілометрів. На цьому роботи закінчились.

Михайло розповідає, раніше на цю дорогу був проведений тендер на 86 мільйонів гривень.

— Та фірма розпочала роботу з Довгого, зробили рівно 5 кілометрів і на тому зупинились. Робітники пропали у невідомому напрямку. У білках тут же проходить акція протесту, ситуація  катастрофічна.  Проїхати майже не можливо., – каже Михайло Ловга.

Сама акція проходить на початку села Білки, біля кафе “Зодіак”. До людей були 2 пропозиції, їхати у районну адміністрацію, чи чекати їх на місці, люди вирішили, що чиновники мають самі до них приїхати.

— Чиновник приїхав, і ми зійшлись на тому, що голова адміністрації пообіцяв, що до 4 жовтня буде проведений ямковий ремонт, аби можна було їздити, а після того будуть шукати кошти аби їх перевести  тій фірмі яка виграла тендер яка робить капітальний ремонт, – зазначив пан Михайло.

Михайло каже, що ті гроші, які були раніше виділені вони використали. І на сьогоднішній день вже коштів немає.

— Це ж гроші на вітер, що виходить, вони 2 тендери розіграли? І на капітальний і на ямковий ремонт?, – додає активіст.

Люди домовились, якщо не будуть виконані ті умови про ямковий ремонт, а після капітальний ремонт, вони підуть блокувати районну державну адміністрацію.

Ще на початку червня почали ремонт дороги в с. Довге. Дорожники відремонтували частину дороги від с. Довге до с. Приборжавське. Від Приборжавського і до Лукова тільки зняли верхній шар старого покриття.

В кінці липня здійснили ямковий ремонт в селі Дубрівка. Найпробленішою ділянкою залишається дорога сполученням Луково – Білки.

Loading...
Loading...
12:26Переглядів: 61 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше