Показати меню

Ужгородські школярі долучилися до флешмобу, який організувала поліція (ФОТО, ВІДЕО)

дітиВ Ужгороді провели соціальний флешмоб. Поліція долучилася до Всесвітньої акції, аби показати підліткам, що вони не самотні

У зв’язку з тим, що дедалі частіше діти залишаються сам-на-сам зі своїми проблемами, закарпатська ювенальна поліція спільно з учнями Ужгородської ЗОШ №3, провели соціальний флешмоб.

Акція «Витрати хвилину – врятуй дитину» покликана привернути увагу до потреб дітей, пише Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

Учні вийшли на головну площу області та сформували символічне серце. Діти обійняли одне одного, чим показали, що будь-яка дитяча проблема вирішується за допомогою любові та підтримки з боку близьких та друзів.

Разом з тим, учасники акції показали, що в здоровому суспільстві і здоровій родині, де всі підтримують один одного, самотності немає місця. Саме у таких колах не зустрічаються ті підліткові проблеми, які масово тиражуються пресою.

Школярі хотіли показати, що закарпатські діти –  щасливі, і наділені підтримкою не тільки батьків і вчителів, але й заручаються турботою з боку ювенальної поліції, яка повсякчас готова прийти їм на допомогу.

Нагадуємо, закарпатська поліція повсякчас дбає про майбутнє покоління і сприяє тому, аби наші діти зростали у повноцінному суспільстві, де їх права охороняються Законом.

Loading...
Loading...
17:26Переглядів: 112 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше