Показати меню

Подарунки дітям: Спортивні меценати з Ужгорода навідалися до «соціальних» діток з презентами (ФОТО)

11Ужгородські спортсмени відвідали молодіжний клуб «Давай с нами», який опікується дітками-сиротами, а також дітьми з малозабезпечених та неблагополучних сімей.

З корисними подарунками до молодіжного клубу навідався Президент спортивного клубу «Спорт-Лідер» Євген Молнар. Його ініціативу підтримав тренер «Спорт-Лідера» Олександр Дорогін, а також товариші Юрій Дранчак та Андрій Зацаринний.

«Вперше відвідав таку організацію і був приємно вражений, адже дивлячись цим діткам в очі відразу помітно, що їм тут добре, вони щасливі, радіють одне одному, грають між собою, один одному допомагають і всі негаразди залишаються десь осторонь!

Приємно було бачити радість діток, коли вони примірювали одяг і чути щирі слова подяки!

Окремо хочу висловити слова вдячності керівнику благодійного фонду «Ранкова зірка» Есенову Йосипу, який прикладає чимало зусиль, щоб ці діти відчували себе максимально комфортно і потрібними в нашому суспільстві!», написав у себе на сторінці Фейсбук Євген Молнар.

22Від спортсменів СК «Спорт-Лідер» подарували діткам нові комплекти шкільної форми, спортивні костюми, майки, спортивні та зимні кофти.

«Кожна дитина, не залежно від соціального чи фінансового становища, має право на здорове дозвілля. А спорт – ідеальне рішення у такому випадку. Саме тому, ми з товаришами активно підтримуємо прагнення діток до занять спортом та сприяємо тому, аби кожен міг реалізувати себе у спорті. Так зробили і цього разу і робитимемо у майбутньому, щойно видаватиметься можливість», – підсумував Президент спортивного клубу «Спорт-Лідер» Євген Молнар, який уже не вперше долучається до благодійних акцій.

33

44

66

88

Loading...
Loading...
09:53Переглядів: 3898 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше