Показати меню

Ужгородські приватні охоронці отримали сертифікат якості від харківських фахівців охоронної справи

фото сбмПредставники товариства, що займається розробкою обладнання для охоронних фірм, побували в Ужгороді та перевірили, як обслуговують краян, їх клієнти. Зокрема, навідалися і до охоронців ТОВ «Агенство безпеки СБМ», йдеться на сайті охоронної команії.

У своїй діяльності товариство використовує обладнання розроблене Групою компаній «Охорона і безпека». У комплексі з професійністю охоронців, це дозволяє «СБМ» впевнено крокувати у ногу з часом та тримати марку.

До слова, Група компаній «Охорона і безпека» працює на ринку охоронних послуг з 1999 року. Компанія займається розробкою і виробництвом пультів централізованого спостереження, що дозволяють вирішувати проблеми з урахуванням особливостей комунікаційних мереж України. Особливістю підходу до охорони, який лежить в основі розробок компанії «Охорона і безпека», є використання єдиної з пультом центрального спостереження навігаційної

системи, повний контроль та мінімізація помилок персоналу охоронної служби.

Діяльність «Охорона та безпека» ліцензована. Прилади серії «Лунь» і ПЦС «Орлан» сертифіковані в Україні. Рішення, які пропонує компанія, чудово зарекомендували себе на ринку охоронних послуг.

Ознайомившись з рівнем обслуговування клієнтської бази охоронцями ТОВ «Агенство безпеки СБМ», представники «Охорони і безпеки» вручили директору товариства Анатолію Васильєву сертифікат якості. Це ще раз засвідчує, наші охоронці – найкращі на ринку охоронних послуг області. Їм можна довірити навіть найцінніше – своє життя та здоров’я.

Loading...
Loading...
15:28Переглядів: 93 | Коментарів: 0

Напишіть відгук

Найсвіжіші новини зібрані на сайті www.ukr.net.
KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.
Секрети імен та їх значення на imena.orakul.ua.
Продаж автомобілів , автобазар онлайн на avtosale.ua.

Найважливіше